ABC ubytováníABC ubytování cestování

Firemní akce na jihu Čech

Hotel Slávia je místo, které je dokonalé k uspořádání firemní akce, školení, konference či prezentace ve městě Tábor. Naplánujete si program a ve chvilkách volna můžete poznávat zajímavosti města. Pokud do hotelu přicestujete vlakem či autobusem, nemusíte se bát dlouhého bloudění městem. Hotel Slávia se nachází mezi vlakovým a autobusovým nádražím v historickém centru města.

Salonek, který je Vám k dispozici pojme až 30 osob. Ideální místo nejen k firemním akcím, ale třeba také ke srazům či obchodním jednáním. V prostorách u recepce hotelu se nachází příjemná kavárna, která udělá radost hlavně nekuřákům. Celý prostor kavárny je nekuřácký. Otevřeno je denně od 7 do 22 hodin. Ze široké nabídky kávy, zákusků a koktejlů si určitě vybere každý. Samozřejmostí v prostorách kavárny je WI-FI připojení zdarma. V hotelu samozřejmě nesmí chybět klimatizovaná restaurace s bezbariérovým přístupem. Restaurace Pohoda Vám k výbornému jídlu nabídne i nevšední výhled na město. Kapacita restaurace je 70 míst. Je tedy vhodná k uspořádání svatby, firemních soukromých večírků či abiturientských srazů.

Hotelové pokoje jsou nově zrekonstruované. Veškerý nábytek, kterým jsou pokoje vybaveny je od firmy Intermont s.r.o. Celkem se v hotelu nachází dvanáct pokojů. Od jednolůžkových až po čtyřlůžkové. Všechny pokoje mají vlastní WC, koupelnu, TV a internet. Hotelový hosti mají k dispozici vlastní parkoviště přímo ve dvoře Hotelu Slávia.

 

Těší se na Vás Hotel Slávia Tábor.

<<< zpět
© 2004-2020   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 140     rss: novinky akce   výměna odkazů