ABC ubytováníABC ubytování cestování

Pobyty v Moravském krasu

Hledáte vhodné ubytování na Moravě? Sháníte areál pro teambuilding Vaší firmy? Pořádáte pro firmu oslavu nebo zpestření, ale chybí Vám areál? Vítáme Vás v Moravském městě Blansko, které se pyšní nádhernou přírodou blízko známé krápníkové jeskyně Balcarky. V tomto městě se nachází Penzion u Balcarky, který je vhodný pro ubytování všech věkových skupin (ubytování pro všechny věkové kategorie Moravský kras a okolí). Penzion nabízí celoroční ubytování v romantické části jižní Moravy (celoroční ubytování jižní Morava a okolí). Ubytování je vhodné pro rodinnou dovolenou, firemní akce, semináře, teambuildingy, oslavy, svatby v Moravském krase a okolí.

Penzion se pyšní kamennou stodolou, která slouží pro oslavy a firemní akce. Stylová stodola disponuje masivními stoly, vápencovým kamenem a teplým ohněm z místního krbu (stylová stodola pro teambuildingy). Ve stodole můžete oslavit také narozeniny, životní jubilea, promoce a zásnuby na jižní Moravě.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chráněná krajinná oblast Moravský kras je přímo stvořená pro turistiku. Četné lesní porosty a skalní masivy vytvářejí estetický celek, který již na první dojem působí na člověka svojí drsnou krásou (ubytování v rodinném penziony jižní Morava). Díky hlubokým žlebům (kaňonům) a rozsáhlým lesům je ovzduší čisté a bohaté na lehké ionty, kterých je v zaprášených městech nedostatek. Ne nadarmo zde vznikla Dětská léčebna se speleoterapii pro astmatiky. Ta, kromě příznivého exoklimatu, využívá k léčbě i jeskynního prostředí. Jeskyní je ve zdejších skalách mnoho, některé jsou přístupné turistům. Víkendy pro zdraví jsou určeny všem, kteří si chtějí „na vlastní kůži“ vyzkoušet, co to vlastně ty děti léčí. Musíte se ale připravit na to, že to bude od vás vyžadovat také trochu námahy, protože rekondice je důležitým léčebným prvkem při léčbě chorob průdušek a plic. Vaše námaha ale rozhodně nebude větší než ta, kterou absolvují děti z léčebny. Pěší trasy si můžete zvolit podle svých schopností a kombinovat je s návštěvou některé turisticky přístupné jeskyně. Po dvou dnech váš pocit z krásných výletů bude zhodnocen tím, že jste také udělali něco pro své zdraví (rekondiční pobyty na jižní Moravě).

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                       

REKONDIČNÍ POBYT
Připravili jsme pro Vás výjimečný  program! Co Vás čeká? Zdravě se nadechnete, zasportujete si a poznáte unikátní přírodu Moravského krasu. Máte jedinečnou možnost strávit 3 hodiny v jeskynním prostředí za přítomnosti fyzioterapeuta  na pracovišti dětské léčebny se speleoterapií (rekondiční pobyt jižní Morava).

Váš třídenní pobyt v Moravském krasu jen za 1 390,- Kč/osoba zahrnuje:
2x ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích,                                              
2x snídaně, 2x večeře, 1x přednáška, Sloupsko-šošůvské jeskyně a fyzioterapeut

Program rekondičního pobytu
Pátek:    
16:00 - 18:00 - Ubytování
18:30 - Večeře
19:00 - Společný večer na téma: Astma a obezita, povede primář MUDr. Pavel Slavík z Dětské léčebny se speleoterapií v Ostrově u Macochy.

Sobota:

8:00 -  Snídaně
9:30 -  Výšlap za krásami Moravského krasu - program navazuje na páteční přednášku. Všem zúčastněným  nabízíme pohyb v pohádkově krásné přírodě protkané jeskyněma závrty a propastmy. V tomto programu si lze  vybrat jednu z variant nabízených tras, které vedou kolem všech jeskyní Moravského krasu včetně propasti Macocha. Trasy jsou vybrány a naplánovány z ohledem na fyzickou zdatnost účastníků.
18:30 Večeře
Sobotní večer můžete strávit v klidném prostředí okrasné zahrady Penzionu u Balcarky.

Neděle:
8:00   - Snídaně
9:30   - Tříhodinový pobyt v Sloupsko-šošůvských jeskyních. Program navazuje na sobotní aktivity kdy za přítomnosti fyzioterapeuta strávíte tři hodiny v podzemí Moravského krasu, na pracovišti dětské léčebny se speleoterapií  
13:00 – Ukončení
 
Nabízený program bude realizován při minimálním počtu 10 zájemců od měsíce března. !!! JIŽ PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Těšíme se Vaší návštěvu : Penzion u Balcarky

 

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 126     rss: novinky akce   výměna odkazů