ABC ubytováníABC ubytování cestování

Chcete relax, zvolte Lázně Mšené

 

 

 

 

 

Byli jste o Vánocích v jednom kole a místo odpočinku a klidu jste jen vařili, pekli cukroví, uklízeli a prodírali se davy lidí v nákupních centrech? Po vánocích na Vás čekaly lyže, běžky, snowboard a šup s nimi na hory? Pokud ano, pak ani na této dovolené jste si neodpočinuli a hlavně jste si dali pořádně do těla. A po takové dovolené je třeba trochu relaxovat. Vítají Vás Lázně Mšené (lázně Praha a okolí).

Regenerace a relax patří ke každému sportu, nesmíme tedy zapomínat ani na ty zimní. A lyžování do rána do večera na svahu je pořádný pohyb, za který by si vaše tělo zasloužilo pořádnou odměnu (regenerace a relax střední Čechy a okolí). Proto neváhejte a přijeďte do Oázy klidu a pohody nedaleko Prahy, do malebných rodinných Lázní Mšené a nechte o sebe pečovat od hlavy až k patě (lázně Praha a okolí). Během týdenních i víkendových pobytů můžete vyzkoušet procedur, od relaxačních koupelí, přes masáže, zábaly, peelingy či solárium a saunu (týdenní a víkendové pobyty v lázních střední Čechy a okolí). Nezapomínáme ani na Vaše zkrášlení, proto na Vás v lázeňském wellnessu čeká krásná kosmetika, příjemná pedikúra a manikúra a samozřejmostí je i kadeřnictví (lázeňské wellness služby Praha a okolí).

 

 

 

 

 

Akční nabídka:

Zvolte si například Víkend splněných přání za pouhých 1.372,- Kč za osobu a budete ubytování i s polopenzí v překrásném lázeňském areálu (víkendový pobyt s polopenzí střední Čechy a okolí). A co by to bylo za lázeňský pobyt bez léčebných procedur. K tomuto programu jsme pro Vás připravili jedinečné složení balíčků procedur podle chuti. Vybírat můžete z procedur mořských, čokoládových, medových či konopných a pro ty aktivnější je tu i balíček pohyb, během kterého se nezastavíte (lázeňské procedury Praha a okolí).

 

 

 

 

 

A co takhle se ještě před jarem trošku ohřát? Zkuste naši skvělou saunu, která je také jednou z lázeňských procedur. A po aktivním sportu, ji Vaše tělo jistě ocení. Účinky sauny jistě všichni známe. Její preventivní, ale také léčebný efekt Vám utuží zdraví proti nepříznivým vlivům zimního období, které nás ještě čeká. Saunou si prokrvíte kůži i svalstvo a odstraníte tak fyzickou i psychickou únavu (lázeňská sauna Praha a okolí).

Ubytování v lázeňském areálu nabízíme v šesti domech (Praděd, Říp s centrálním Balneo-provozem, Vítkov, Blaník, Kyselka a Slovanka), které jsou od sebe vzdáleny 50 m až 200 m. K dispozici jsou pro klienty připraveny jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s plným vybavením a stálou službu zdravotních sester. Náš areál disponuje také plně vybavenými apartmány (lázeňské apartmány Praha a okolí).

Lázně Mšené jsou vhodné pro:                                                            

  • rodiny s dětmi střední Čechy                  
  • ubytování skupin Praha a okolí                 
  • pobyty seniorů střední Čechy
  • ozdravné pobyty ve středních Čechách
  • týdenní pobyty v lázních Praha a okolí
  • víkendové pobyty Praha a okolí
  • ubytování v lázních střední Čechy a okolí

 

Lázně Mšené nabízí dárkové poukazy (dárkové poukazy do lázní). Nevíte jak potěšit Vaši příbuzné a blízké? Využijte našich dárkových poukazů na lázeňský pobyt, který Vám ušijeme na míru. Pokud si nevíte rady, poradíme Vám s volbou procedur, ubytováním a volným časem.

 

 

 

 


 

 

Zaujala Vás tato nabídka a chcete přijet do Lázní Mšené? Navštivte Lázně Mšené a Váš pobyt si můžete rezervovat ještě dnes.

 

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 121     rss: novinky akce   výměna odkazů