ABC ubytováníABC ubytování cestování

Šiklův mlýn na veletrhu

Chcete jako první vědět co je u nás v roce 2013 nového? A chcete získat dovolenou či dětský tábor na Šiklově mlýně za atraktivní ceny s dárkem ZDARMA? Přijďte nás navštívit na veletrh REGIONTOUR v Brně, který se koná 17.1. až 20.1., od 10:00 do 18:00.

 

 

 

 

 

REGIONTOUR a GO jsou mezinárodní veletrhy průmyslu cestovního ruchu. Veletrh REGIONTOUR je nosným projektem na podporu domácího cestovního ruchu a incomingu v České republice. Veletrh GO se zaměřuje na výjezdovou turistiku. Vedle tuzemských cestovních kanceláří a agentur se jej účastní poskytovatelé služeb cestovního ruchu v oblíbených zahraničních destinacích a zahraniční turistické centrály. Naše společnost Šikland bude, stejně jako každý rok, vystavovat společně s krajem Vysočina na jejich originálním stánku, který bude tentokrát zaměřen na Mistrovství světa v Biatlonu 2013 v Novém Městě na Moravě. Na veletrhu budeme NOVĚ prezentovat LETNÍ TÁBOR PRO SENIORY pod mottem „Zavzpomínejte na své mládí prožité s trempy, skauty nebo pionýry!“ Na stánku také dostanete informace o dovolených, táborech a zážitkových pobytech na rok 2013 a nebude chybět ani nový program Šiklova mlýna 2013. Návštěvníci veletrhu můžou přímo na stánku poptat dovolenou nebo dětský tábor za atraktivní ceny s dárkem ZDARMA.  Najít nás můžete v pavilonu P na stánku Kraje Vysočina číslo 122.

Těšíme se na Vás: Western Šiklův Mlýn

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 121     rss: novinky akce   výměna odkazů