ABC ubytováníABC ubytování cestování

Dovolená pro cyklisty Pardubický kraj

 

Aktivní dovolená v Penzionu a restauraci Na Čertovce

Vyberte si pohodový a nenáročný program, který Vám přináší Penzion a restaurace Na Čertovce. V zimním období Vám přijdou určitě vhod túry na běžkách nebo sjezdové lyžování (sjezdové lyžování podhůří Orlických hor). V létě zkuste spojit cyklistiku s pěší turistikou nebo in-line bruslením. Kouzla přírody si můžete vychutnávat i při turistice s dětmi nebo s Vaším partnerem, Pardubický kraj nabízí řadu tras a možností zábavy s dětmi (Dovolená pro rodiny s dětmi Pardubický kraj). Během několika etap poznáte nádhernou přírodu, malebné vesnice či divoké scenérie Pardubického kraje. Každý den Vám náš ochotný personál pomůže s výběrem vhodné trasy pro Vás a Vaši rodinu (ubytování pro cyklisty s dětmi Pardubický kraj). Areál disponuje prostory pro bezpečné uložení kol (Ubytování s úschovnou kol Pardubický kraj). Podstatná je však skutečnost, že se poblíž objektu nachází celá řada cyklotras (Ubytování u cyklotras Pardubický kraj). Stačí si tedy vybrat z naší nabídky ubytování, rezervovat si pokoj a strávit svou dovolenou na kole v čisté přírodě Čech Pardubického kraje. Dovolená na kole v podhůří Orlických hor je krásné dobrodružství. Zejména pak cyklotrasy, které vedou podél toků řek, jsou magnetem pro milovníky cyklistiky, Ubytování pro kolaře Pardubický kraj. Orlické hory a jejich podhůří jsou známé svojí nádhernou a velmi proměnlivou krajinou. Jejich cyklotrasy pak patří k těm nepůvabnějším v celém Pardubickém kraji (cyklotrasy Dolní Morava a okolí). Penzion a restaurace Na Čertovce nabízí zasloužený odpočinek, jízdy na kole v čisté přírodě a okouzlující zážitky z výletů (relaxace Dolní Morava a okolí). Ubytování dále disponuje restaurací s výbornou místní kuchyní (Penzion s restaurací Pardubický kraj). Ochutnejte tradiční recepty!

 

 

 

 

 

Penzion a restaurace Na Čertovce si pro Vás připravili pobytové balíčky

Víkendový pobyt pro 2 osoby na 2 dny:

Balíček speciálně připraven pro víkendový pobyt pro dvě osoby. V tomto balíčku je zahrnuto ubytování na 2 dny, 15% sleva na 1 večeři ,láhev sektu nebo vína zdarma a snídaně po oba dny.  Cena víkendového pobytu je  1.580,-Kč.

Prodloužený víkend pro 2 osoby na 3 dny:

V ceně balíčku je třídenní pobyt pro 2 osoby s polopenzí a lahví sektu nebo vína zdarma. Cena balíčku je 2.850,-Kč.

Pobytový balíček pro 2 osoby na 5 dní:

Při ubytování 2 osob na 5 dní je v balíčku 1 noc zdarma, v ceně je polopenze. Cena balíčku je 3.700,-Kč. 

Pobytový balíček pro 2 osoby na 6 dní:

Při ubytování 2 osob na 6 dní je v balíčku 1 noc zdarma, v ceně je polopenze. Cena balíčku je 4.550,-Kč.

Pobytový balíček pro 2 osoby na 7 dní:

Balíček je sestaven z ubytování a polopenze na 7 dní pro 2 osoby, z toho je 1 noc zdarma a láhev sektu  nebo vína zdarma. Cena balíčku je 5.400,-Kč.

Rodinný balíček na 5 dní (dva dospělí a jedno dítě – do 12 let):

V ceně balíčku je ubytování a polopenze na 5 dní, z toho je 1 noc zdarma. Pro celou rodinu 1x za pobyt dezert zdarma. Cena balíčku je 4.800,- Kč.

Rodinný balíček na 5 dní (dva dospělí a dvě děti – do 12 let):

Rodinný balíček je připraven pro dva dospělé a dvě děti na 5 dní, z toho je jedna noc zdarma, v ceně je tedy ubytování a polopenze. Pro celou rodinu 1x za pobyt dezert zdarma. Cena balíčku je 5.900,-Kč.
 

 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu: Penzion a restaurace Na Čertovce

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 102     rss: novinky akce   výměna odkazů