ABC ubytováníABC ubytování cestování

Svatební hostiny a oslavy

Přemýšlíte nad tím, kde a jak bude probíhat Vaše SVATEBNÍ HOSTINA? Hotel Olympionik nabízí plný svatební servis, který Vám zaručí příjemné svatební přípravy hostiny a bezproblémový průběh dne (Svatby Středočeský kraj). Základem je detailní příprava a organizace, Svatební hostiny střední Čechy. Vychutnejte si svůj velký den bez starostí o veškerou přípravu se postaráme MY místo Vás! Ideální prostředí a profesionální služby hotelu nabízí dokonalé zázemí pro svatby i rodinné a narozeninové oslavy, Zajištění svateb a svatebních hostin střední Čechy. Zajistíme pro Vás kompletní svatební servis od obřadu až po svatební menu, splníme všechna  Vaše přání, Kompletní svatební servis střední Čechy! Zajistíme Vaši svatbu od A…až do Z, zajistíme vše co potřebujete k Vaší „svatbě snů“. „Svůj den“ můžete prožít v úzkém rodinném kruhu nebo za přítomnosti početné skupiny svatebních hostů – VŠE DLE VAŠEHO PŘÁNÍ !

 

 

 

 

 

Svatební obřad můžeme zajistit buď v altánu hotelové zahrady nebo přímo v zahradě pod širým nebem, Svatby pod širým nebem střední Čechy. Slavnostní svatební hostina může proběhnout v hotelové restauraci, v kongresovém salonku nebo přímo v zahradním altánu. Rádi vyhovíme všem přáním s ohledem na Vaše finanční možnosti a připravíme dokonalý svatební den i romantický víkend ! Naši kuchaři Vám navrhnou skladbu svatebního menu nebo si můžete vybrat z naší připravené nabídky. Pokud máte svou konkrétní představu, rádi vše připravíme dle Vašeho přání! Připravíme pro Vás nádhernou svatební tabuli i výzdobu, pomůžeme se zasedacím pořádkem…o nic se nestaráte, jen si vychutnáte výborné jídlo a pití, profesionální obsluhu a skvělou atmosféru! Dále pro Vás zajistíme odpolední či večerní raut, zahradní párty či zahradní grilování. Na venkovním grilu pro Vás připravíme grilované speciality, dle přání zajistíme grilování selete, kýty atd.

 

 

 

 

 

Nabízíme několik variant, kde uspořádat svatební hostinu:

  • RESTAURACE má kapacitu až 60 osob, rádi Vám sestavíme svatební menu a vyzdobíme slavnostní tabuli podle Vašich představ.
  • ZAHRADNÍ ALTÁN s krásnou okolní přírodou nabízí kryté posezení pro 60 osob, s barem a kompletním zázemím. Vaše oslava může být provázena živou nebo reprodukovanou hudbou.
  • KONGRESOVÝ SÁL nabízí kromě slavnostní tabule pro 45 osob i možnost zábavy v podobě KARAOKE.

 

 

 

 

 

 

Svatební menu pro inspiraci:


Předkrm: Šunková rolka s křenem
Polévka: Hovězí vývar s nudlemi a játrovými knedlíčky
Hlavní chod: Svíčková na smetaně s brusinkovým terčem, houskový a karlovarský knedlík
Cena za menu: 158 Kč/osoba


Předkrm: Roastbeefové rolky plněné křenem
Polévka: Kuřecí vývar s nudlemi
Hlavní chod: Bylinková kuřecí kapsa podávaná s pečenými brambory
Cena za menu: 261 Kč/osoba


Předkrm: Kuřecí koktejl podávaný s toasty
Polévka: Hovězí vývar s nudlemi a játrovými knedlíčky
Hlavní chod: Hovězí bifteček s žampionovým přelivem a šťouchanými brambory
Cena za menu: 406 Kč/osoba

Hotel Olympionik: Miluji život, protože mi dal Tebe. Miluji Tebe, protože jsi můj život.

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 110     rss: novinky akce   výměna odkazů