ABC ubytováníABC ubytování cestování

Quality marked cyclo routes Třeboň

 

Levná kvalitní dovolená na Třeboňsku

 

Nevěříte? Přijeďte na letní dovolenou 2013 na Třeboňsko a do Třeboně. Vítani jsou cyklisté, turisté, rybáři, gurmáni, sportovci, rodiny s dětmi, milovníci kultury a další (Dovolená pro všechny Třeboň a okolí). Rozhodli jste se strávit aktivní dovolenou na kole v tuzemsku? Potom je naše Ubytování Penzion Amálka ideální volbou. Penzion se nachází přímo mezi dvěmi velkými rybníky (rybník Svět a Opatovický rybník) hned vedle Schwarzenbergské hrobky. Pro cyklisty je v penzionu k dispozici kolárna, kterou je možné po celou dobu pobytu bez omezení využívat (Penzion s možností úschovy kol Třeboňsko). Penzion je ideálním ubytováním pro turisty a cyklisty (Ubytování pro cyklisty a turisty v Třeboni). Poloha penzionu navazuje na cyklotrasy po Třeboňsku, tudíž je ideálním výchozím místem pro turistické a cykloturistické výlety. Dovolená na kole na Třeboňsku lze prožít i s dětmi. Zdejší rovinatá krajina Vám umožní jízdu na kole s malými dětmi i s dětskými vozíky (Dovolená ubytování pro rodiny s malými dětmi Třeboň a okolí). Cykloturistika a cyklopobyty patří k hlavní sezónní nabídce našeho ubytování. Pro naše hosty máme na pokojích připravené letáčky s cyklotrasami a nyní nově můžete využít otevřenou zahradu s dětským hřištěm, ohništěm a grilem. Užijte si lenošení na lehátkách po Vašich cykloturistických výletech. Nabízíme ubytování pro zájemce o rekreační i sportovní formy cyklistiky – od cyklistických pobytů pro rodiny s malými dětmi, přes etapovou cykloturistiku až po sjezdy na horských kolech - náš ochotný personál Vám poradí se správným výběrem. V Třeboni očekávají klienti perfektně značené cyklostezky, trasy pro trekingová, silniční i horská kola. K tomu je k dispozici kvalitní infrastruktura: servisy a půjčovny kol, kvalitní informační podklady, bezproblémová přeprava kol po železnici. Zkrátka ideální podmínky pro dovolenou v sedle kola v Třeboni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cyklistický ráj plný cyklotras vede pohodlně podél řek, jezer nebo vybízí k nasazení sil v kopcovité krajině. Překrásná příroda a krajina je přímo předurčena být objevována ze sedla kola, protože na kole jsou všechny vjemy bezprostřednější než v motorovém vozidle a do celkového prožitku krajiny se zapojují intenzivněji všechny naše smysly. Cyklostezky na Třeboňsku jsou ideální na dovolenou strávenou sportovně se silničním, horským kolem nebo elektrokolem. Dovolená na Třeboňsku je ideální volba dovolené 2013 pro všechny, kdo sní o klidné dovolené bez stresu a shonu velkoměsta (odpočinek a relax na Třeboňsku). Tento kout jižních Čech Vás ohromí nejen krásnou panenskou přírodou s mnoha rybníky a rybníčky, ale i množstvím nabízených volnočasových aktivit. Cyklotrans je speciální dopravní systém pro pěší a cyklisty. Autobusové linky pokrývají oblast jižních Čech. Městem Třeboň projíždí zelená linka, která Vás zaveze např. do města Jindřichův Hradec, Slavonic nebo dále až do Znojma. Více informací o dopravním systému cyklotrans a jízdní řády.

 

 

 

 

 

Těšíme se Vás: Ubytování Penzion Amálka

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 123     rss: novinky akce   výměna odkazů