ABC ubytováníABC ubytování cestování

Centrum tradičních řemesel

Centrum tradičních řemesel

Statek Bernard, který se svou činností zaměřuje na obnovení a propagaci tradičních řemesel, nabízí svým návštěvníkům mnohá lákadla (Propagace a obnovení řemesel Karlovarský kraj). V našich dílnách můžete nejen nahlédnout pod ruce řemeslníkům, ale také si práci sami vyzkoušet (Vyzkoušení práce tradičního řemesla Karlovarský kraj). Připraveny jsou pro vás kurzy keramiky, vitráží, výroby svíček v Karlovarském kraji. Minout byste neměli truhlárnu nebo dílnu grafického designu.

 

 

 

 

 

Vedle řady kulturních akcí, jako jsou koncerty na nádvoří, řemeslné trhy nebo dětské dny, je pro turisty atraktivní rovněž návštěva Zábavně naučného centra řeky Ohře, které svou ojedinělou expozicí s interaktivními modely poskytuje zábavu i poučení (Zábava pro celou rodinu Karlovarský kraj). Statek Bernard nabízí relaxaci a odpočinek od ruchu města formou víkendového pobytu (Víkendový pobyt na statku Karlovarský kraj). Na statku je možné prožít chvíle s rodinou či prožít romantický víkend v Karlovarském kraji. Nově otevřené Zabavné centrum řeky Ohře Vám nabídne širokou škálu zábavných programů nebo máte možnost si vybrat zajímavý řemeslný kurz. Pro školení výlety nabízíme širokou nabídku zaměřenou na enviromentální vzdělávání. Děti s i zábavnou a jednoduchou metodou vyzkouší, jak se pracuje s přírodními materiály, nakrmí zvířátka ze statku, upečou si vlastní chleba a dále se dozví zajímavosti z regionu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vzhledem k výhodné poloze Statku (10 km od Karlových Varů a 3 km od Sokolova) je tento vizuálně zajímavý, rustikální prostor hojně využíván nejrůznějšími firmami za účely exkurzí či rekreačních pobytů. Prostory jsou vhodné pro firemní školení, semináře, přednášky, teambuildingy a coffee-breaky v Karlových Varech a okolí. V posledních letech se Statek Bernard stal také díky vyhlášené restauraci a penzionu zavedeným místem pro konání svatebních obřadů (Svatby Karlovarský kraj) - Svatby na statku Karlovarský kraj.

 

 

 

 

 

 

Těšíme se na Vás: Statek Bernard

<<< zpět
© 2004-2022   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 229     rss: novinky akce   výměna odkazů