ABC ubytováníABC ubytování cestování

SILVESTR 2013/2014

          

Silvestrovské oslavy na Lipně 2013 /2014

 

Chcete letos strávit Super Silvestr, nevíte kam na Silvestra 2013? Pak jste tu správně! Hotel Racek nabízí k Silvestrovskému večeru také ubytování v komfortním hotelu u Lipna, v Černé v Pošumaví (Luxusní ubytování na Lipně). Přijeďte s celou rodinou a oslavte tento večer (Silvestr pro celou rodinu na Lipně)! Vychutnejte si silvestrovský pobyt spojený s oslavou posledního dne v roce a ohňostrojem k přivítání nového roku 2014 (Oslavy Nového roku s ubytováním na Lipně). Užijte si silvestrovské wellness pobyty na Lipně. Svým hostům nabízíme příjemné prostředí restaurace s výbornou kuchyní, která potěší i ty nejnáročnější hosty (Silvestrovský večer s ubytováním Lipno) - Ubytování pro náročné na Silvestra. Skvělé hotelové služby a dobré zázemí pro děti zajistí ideální zimní dovolenou pro rodiny s dětmi (Zimní dovolená pro rodiny na Lipně). Připravíme Vám nezapomenutelný Silvestr 2013 na Lipně s nabitým programem.

 

 

 

 

 

Hotel Racek je ubytování vhodné pro rodiny s dětmi, ubytování pro lyžaře, ubytování pro běžkaře, ubytování pro malé skupiny a ubytování pro velké skupiny na Lipně. Dále nabízíme různé druhy balíčků: víkendové pobyty, prodloužené víkendové pobyty, romantické pobyty a wellness pobyty na Lipně. Neváhejte a přjeďte za námi, těšíme se na Vás - kolektiv Hotelu Racek. 

Hotel Racek

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 112     rss: novinky akce   výměna odkazů