ABC ubytováníABC ubytování cestování

Rodinný penzion s vinným sklípkem na jižní Moravě

 

Moravská Nová Ves je obec v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, 11 km severovýchodně od Břeclavi (Penziony ubytování Slovácko). Moravská Nová Ves je jednou z největších obcí Moravského Slovácka a leží v nejjižnějším cípu Moravy u hranic se Slovenskem (Ubytování na jižní Moravě). Převážnou část katastru tvoří obhospodařovaná zemědělská krajina a její součástí je více než 13 hektarů vinic (Ubytování ve vinařské obci na jižní Moravě). Tato obec patří mezi největší vinařské obce vinařské podoblasti Slovácka (Vinné sklepy s ubytováním Slovácko a okolí). Obec aktuálně registruje přes 340 vinařů a drobných pěstitelů vinné révy (Rodinný penzion s vinným sklípkem Slovácko). V této obci se nachází dvě uličky s vinnými sklepy: Výmol a Zátiší a dále zde procházejí cyklostezky Vinař, vinařská stezka Podluží dále Moravská vinná a Neoveská vinná (Vinařské cyklostezky s ubytováním Slovácko).

 

 

 

 

 

Představujeme Vám rodinné ubytování Penzion Selský dvůr (Rodinné ubytování Slovácko a okolí). Penzion je vhodné ubytování pro všechny věkové kategorie (Dovolená pro rodiny s dětmi Slovácko a okolí). Majitelé penzionu Selského dvora si pro Vás připravili kvalitní stravování a to formou bohatých snídaní a pro skupiny hostů je možné po dohodě připravit jednotné obědy nebo večeře (Dovolená pro skupiny s vinným sklípkem Slovácko a okolí). Penzion disponuje společenskou místností, která pojme až 44 osob. Tato místnost je vhodná pro společenské akce, firemní akce, semináře, večírky, rodinné oslavy, teambuildingy, přednášky, školení a vánoční večírky na Slovácku.

Nedílnou součástí penzionu je vinný sklípek, který je vhodný pro malé i velké skupiny (Penzion s vinným sklípkem na jižní Moravě) - Ubytování pro malé a velké skupiny Slovácko a okolí. Ve sklípku nabízíme řízené degustace se sommeliérem, odborný výklad o víně a prohlídku sklepa na Slovácku (Degustace vína Slovácko a okolí) - Prodej vín Moravská Nová Ves. Penzion má k dispozici uzamykatelnou místnost pro úschovu kol (Dovolená pro cyklisty s úschovnou kol). Krásná příroda jižní Moravy s velkým množstvím značených cyklostezek a cyklostras je vhodná dovolená pro cyklisty na jižní Moravě. V okolí obce se nachází vinařské cyklostezky Slovácko a okolí.

Těšíme se na Vaši návštěvu: Penzion Selský dvůr

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 127     rss: novinky akce   výměna odkazů