ABC ubytováníABC ubytování cestování

Penzion a vinný sklep U Presu

 

    

 

Vinařská obec Vrbice se nachází zhruba 12 km od Hustopečí (Vinařská obec jižní Morava), v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji Vrbice (Ubytování pro firmy Slovácko a okolí) - Teambuildingy a firemní oslavy na jižní Moravě. Malebná vesnice v srdci Modrých hor a mikroregionu Hustopečsko je  druhou nejvýše položenou obcí v okrese Břeclav (Ubytování u Břeclavi). Na svazích Vrbic a okolí dozrávají zlatavá a rubínová vína o která se každý vinař stará, tak aby chutnali všem (Vinařství Břeclav a okolí). V pískovcové skále se nachází jedninečné sklepy protkávající kopec Straž v sedmi patrech (Ubytování s vinným sklepem Slovácko a okolí). V této malebné vesničce se nachází Penzion U Presu a Vinný sklípek U Presu - Ubytování s vinným sklípkem Slovácko a okolí.

 

 

 

 

 

 

 

Nabízíme Vám stylové ubytování v klidném koutu jižní Moravy, která je proslulá výrobou kvalitních vín (Degustace vín ve sklípku jižní Morava). Dominantou Jihomoravského kraje je víno a tím Vás zveme na posezení ve vinném sklípku (Posezení ve vinném sklípku Slovácko). A jelikož se náš penzion nachází téměř ve středu tohoto pohostinného kraje, nabízíme příjemné posezení v krásném prostředí vinného sklípku u sklenky výborného vínka (Dovolená na jižní Moravě).Součástí návštěvy vinného sklípku je i degustace kvalitních sudových i archivní vín (Řízená degustace s ubytováním Slovácko) s odborným výkladem a možností jejich odkoupení (Odborný výklad o víně s ubytováním Slovácko). Okolí penzionu je velice vhodné k provozování sportů jako je pěší turistika, cykloturistika, nordic walking, jogging na jižní Moravě a okolí. V penzionu nabízíme i možnost úschovy kol (Ubytování pro cyklisty na jižní Moravě).

Těšíme se na Vás: Penzion U Presu a Vinný sklípek U Presu

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 106     rss: novinky akce   výměna odkazů