ABC ubytováníABC ubytování cestování

Penzion Verner

 

Obec Deštné v Orlických horách se nachází v okrese Rychnov nad Kněžnou, kraj Královehradecký (Ubytování v Orlických horách). Leží 18 km severně od Rychnova nad Kněžnou a 40 km východně od Hradce Králové (Penziony ubytování Orlické hory). Jedná se o největší turistické středisko v Orlických horách (Dovolená pro lyžaře Orlické hory a okolí) - Aktivní dovolená Deštné v Orlických horách. Obec je hojně navštěvovaná především v zimě, kdy je k lyžařům k dispozici lyžařský areál (Ubytování u sjezdovky Orlické hory a okolí) - Zimní dovolená pro rodiny s dětmi Orlické hory a okolí.

 

 

 

 

 

Hledáte penzion, který je vhodný pro zimní i letní ubytování či aktivní odpočinek? Máme pro Vás připraveno ubytování v Penzionu Verner, který se nachází přímo v lyžařské obci Deštné v Orlických horách (Celoroční ubytování Orlické hory). Rodinný penzion nabízí ubytování ve 2 - 6 lůžkových pokojích s možností celodenního stravování (Ubytování na horách se stravováním Orlické hory). Penzion disponuje vlastní restaurací, která připravuje pokrmy pro všechny věkové skupiny (Penzion s vlastní restaurací Orlické hory a okolí). Stravování je nabízeno formou snídaní, polopenze nebo plné penze. Restaurace je vhodná pro konání firemních akcí, dále pro společenské akce, večírky, svatby, školení a rodinné oslavy v Orlických horách.

 

 

 

 

 

Ubytování poskytuje pěkné vybavení pro rodinné pobyty, ozdravné pobyty, seniorské pobyty, sportovní pobyty, pobyty pro jednotlivce, pobyty pro menší skupiny, prodloužené víkendové pobyty a romantické pobyty v Orlických horách a okolí (Dovolená pro rodiny s dětmi Orlické hory a okolí), tak i skvělé zázemí pro školení, semináře a školní srazy v Orlických horách a okolí. Penzion Verner disponuje krytým bazénem, který je vhodný pro všechny věkové kategorie (Dovolená s bazénem Orlické hory). V areálu penzionu je pro hosty připraven pingpongový stůl, fitness, sauna a venkovní sportovní hřiště (Sauna Orlické hory a okolí). V celém areálu je možné se připojit k internetu. Tipy na výlet : lyžování na sjezdovce dlouhé 450 m, upravované běžecké tratě, cykloturistika po značených cyklotrasách.

 

 

 

 

 

Těšíme se na Vás: Penzion Verner

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 138     rss: novinky akce   výměna odkazů