ABC ubytováníABC ubytování cestování

Dvůr Pohody

 

 

 

 

 

 

Romantický pobyt pro dva
Balíček zahrnuje:

•    2 x ubytování ve stylovém pokoji
•    Romantická výzdoba pokoje – svíčky a okvětní lístky růží
(na Vaše přání Vám můžeme svíčky zapálit před příchodem do pokoje)
•    Láhev sektu/vína na pokoji
•    2 x snídaně
•    Volný vstup do fitness
•    Privátní pobyt v sauně 1 hod

Cena balíčku 1500,- Kč / osoba
(ušetříte 650,- Kč)

Pokoj máte zarezervovaný č. 1 – Královský – můžete se podívat na webu www.penzion-varnsdorf.eu na jeho fotografie. Pokoj bývá standardně vyzdoben čajovými svíčkami, které buď podle domluvy zapálíme těsně před příjezdem, nebo si je můžete zapálit dle Vaší vůle v průběhu pobytu. Okvětní lístky růží jsou čerstvé a rozložené po posteli ve tvaru srdce.  Zároveň je při Vašem příchodu nachystaný na pokoji vychlazený sekt, či láhev vína dle Vašeho přání, níže zasílám přehled: Veltlínské zelené-suché, Müller Thurgau-suché, Neubursképozdní-polosuché, Muškát Moravský-polosuché, Pálava - polosladké, Tramín červený-polosladké,Sekt – 0,7 l Brut a demi-sec.
Pokud si nebudete chtít láhev vypít již při příjezdu, ale například během Vaší privátní sauny nebo kdykoliv jindy, informujte nás o tom, během Vašeho výběru. Fitness prostory můžete využívat během celého Vašeho pobytu neomezeně, privátní pobyt v sauně na určitou hodinu a den můžeme domluvit až na místě. Odpočinkový prostor před saunou je také vyzdoben svíčkami, je možné Vám pustit i hudbu z CD přehrávače, můžete si k tomuto účelu vzít vlastní výběr hudby. Snídaně jsou formou bufetu a probíhají ve společné místnosti v přízemí budovy.

 

 

 

 

 

 

Těšíme se na Vás: Dvůr Pohody

<<< zpět
© 2004-2020   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 156     rss: novinky akce   výměna odkazů