ABC ubytováníABC ubytování cestování

Dovolená pro cyklisty a rodiny - Penzion Klentnice

 

Penzion Klentnice se nachází v chráněné krajinné oblasti Pálava na jižní Moravě. Tato oblast patří k jedné z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších turistických oblastí ČR a je velice vhodná pro cyklisty, turisty, sportovce, skupiny přátel, rodiny s dětmi, páry, seniory i jednotlivce. Pálava totiž svým návštěvníkům nabízí nedotčenou přírodu, teplé počasí, vynikající víno, houbaření, turistické trasy a množství vinařských stezek. Velkým lákadlem oblasti je také Lednicko-Valtický areál, který je zapsán na seznamu UNESCO (dovolená pro turisty Pálava). Areál zpřístupňuje turistům kromě rozlehlého parku několik památek, které zde zanechal slavný rod Lichtenštejnů. Kromě zámků v Lednici a ve Valticích najdete v parkově upravené krajině řadu drobných staveb. Jedná se o nejrozsáhlejší koncepčně upravenou krajinou na světě. Kromě zámků najdete v parkově upravené krajině řadu drobných staveb, například kaple, kolonády, umělou zříceninu či vítězný oblouk. V okolí jsou velice příjemné vinařské stezky, které vedou malebnými vesničkami, vinohrady a sklípky (dovolená pro cyklsity Pálava). Všechny trasy jsou velmi pečlivě značeny (dovolená na kolech jižní Morava). Náročnější cyklisté mohou navázat na cyklotrasu Greenways (Praha, Znojmo, Vídeň) nebo Jantarovou stezku (pobyty pro cyklisty Klentnice a okolí). Lesy a obory v okolí Klentnice jsou vhodným místem k houbaření (dovolená pro houbaře Pálava). Naleznete zde několik druhů hub a žampionů. Centrem vodních sportů a možnosti koupání jsou Mušovská jezera - windsurfing, jachting, plavba na katamaránu aj. V Pasohlávkách, 8 km od Klentnice, můžete navštívit nejmodernější aquapark v České republice AQUALAND MORAVIA - 12 bazénů, 20 tobogánů, 24 saun a procedur, dále je zde kryokomora, římské lázně a restaurace pro 480 hostů (rodinná dovolená Pálava). 

 

Rodinný penzion se nachází na okraji obce Klentnice, 5 km od vodní nádrže Nové Mlýny a Mušovských jezer (ubytování pro rodiny s dětmi jižní Morava). Výjimečná poloha obce nabízí překrásné výhledy např. na Sirotčí hrádek. Penzion nabízí komfortní ubytování v apartmánech s kuchyňkou nebo v jednotlivých pokojích. K dispozici je čtyřlůžkový apartmán s kuchyňkou, pětilůžkový apartmán s kuchyňkou, pětilůžkový apartmán se dvěma ložnicemi a kuchyňkou, šestilůžkový apartmán se dvěma ložnicemi, kuchyňkou a možností dvou přistýlek, dále pak jeden čtyřlůžkový pokoj s kuchyňským koutem a dva čtyřlůžkové pokoje - každý se soc. zařízením, kuchyňkou a společenskou místností s TV a pingpongovým stolem. V penzionu je k dispozici připojení k internetuPenzion disponuje také venkovním bazénem, který zejména v horkých letních dnech poskytuje vítané osvěžení (ubytování s bazénem Pálava). Dále je k dispozici hřiště, kolárna pro úschovu kol a kočárků a parkoviště. Na zahradě se nachází prostorná krytá terasa s posezením a zahradním grilem. Penzion Klentnice tak poskytuje výborné zázemí zejména pro rodinnou dovolenou na Pálavě. Pro milovníky vína je k dispozici vinný sklípek. Odborné degustace a ochutnávky vín v obci Klentnice lze domluvit ve vinném sklípku u pana Hrnčíře na tel. 603 270 707.

 

Těšíme se na vás!

Penzion Klentnice

 

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 120     rss: novinky akce   výměna odkazů