ABC ubytováníABC ubytování cestování

Rodinná dovolená na Lipně

Obec Černá v Pošumaví se nachází v okrese Český Krumlov, na levém břehu Lipenské přehrady zhruba 18 km jihozápadně od Českého Krumlova. Představujeme Vám Hotel Racek***, který nabízí píjemné prostředí pro rodinnou dovolenou (Rodinná dovolená na Lipně). Na své si však přijdou milovníci klidné a rodinné atmosféry, romantických procházek, projížděk na koni, táborákového posezení s dětmi a přáteli a dalších relaxačních aktivit (Aktivní dovolená na Lipně). Nezapomněli jsme ani na vaše nejmenší, kteří si mohou hrát před hotelem na dětském hřišti a na multifunkčním sportovním hřišti (Ubytování pro rodiny s malými dětmi Lipno). Jednoduše ideální místo pro dovolenou s dětmi (Ubytování s dětmi Lipno a okolí).

Užijte si romantickou dovolenou uprostřed krásné přírody Lipna a přitom si vychutnejte spoustu zábavy s Vašimi dětmi (Rodinná dovolená na Lipně). Zábava pro celou rodinu na Lipně je zajištěna (Komfortní dovolená na Lipně). Díky prostředí je hotel ideální také pro ubytování seniorů a velkých skupin (Ubytování pro seniory na Lipně) - Dovolená pro velké skupiny Lipno a okolí. Využijte příjemně rekonstruované pokoje jako stvořené pro romantické pobyty nebo dovolenou rodin s dětmi (Romantické pobyty na Lipně).Pokud se těšíte na dovolenou, ale dělá Vám starost, jakou zábavu dětem vymyslíte, přijeďte do našeho hotelu. Prožijete rodinnou dovolenou v krásném prostředí, v pohodlí se všemi hotelovými službami, ale přitom s každodenní možností zábavy pro Vás i Vaše děti. Veškeré aktivity budete dělat společně s nimi, děti Vám za společné hraní budou vděčné a na takovéto prázdniny jen tak nezapomenou!

Těšíme se na Vás: Hotel Racek

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 125     rss: novinky akce   výměna odkazů