ABC ubytováníABC ubytování cestování

Užijte si krásnou dovolenou

Nově postavený penzion Amálka je krásná vila nacházející se mezi dvěma velkými třeboňskými rybníky – rybníkem Svět a Opatovickým rybníkem u města Třeboň (ubytování v penzionu Třeboň a okolí). Do centra Třeboně je to příjemnou procházkou po hrázi rybníka a okolo třeboňského pivovaru Regent cca 10-15 min. chůze.

     

Ubytování v tomto rodinném penzionu je ideální především pro cyklisty a turisty, kteří chtějí podnikat výlety na Třeboňsku. Mapy cyklotras včetně typů na výlety jsou pro hosty k dispozici na každém pokoji. Penzion disponuje uzamykatelnou kolárnou.

Kromě cykloturistiky můžete využít v Třeboni a jejím okolí tenisové a nohejbalové kurty, bowling, projížďky na koních, cvičné golfové hřiště.

Ti, kteří si chtějí odpočinout a relaxovat, mohou navštívit wellness centrum s mořskou vodou a vodními atrakcemi v lázeňském domě Aurora v Třeboni (ubytování s wellness na Třeboňsku). Další wellness centrum se nachází v nedalekém městě Gmünd v Rakousku.

Penzion Amálka vám nabízí komfortní ubytování za přijatelné ceny v pečlivě udržovaném areálu s rodinnou atmosférou u Třeboně (levné ubytování Třeboň a okolí). Snídaně, kterou si zde můžete objednat s donáškou na pokoj, je zahrnuta v ceně ubytování (ubytování v penzionu se snídaní Třeboň a okolí). Obědy a večeře nabízejí restaurace vzdálené cca 100 m od penzionu.
Večery si můžete zpestřit grilováním v areálu penzionu (ubytování s grilováním Třeboň a okolí).

      

K dispozici jsou hostům dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje a jeden apartmán. Ubytování je vhodné nejen pro jednotlivce či skupiny do 26 osob, ale také pro rodiny s dětmi (rodinná dovolená Třeboň a okolí), jelikož jsou všechny prostory nekuřácké (nekuřácké ubytování Třeboň a okolí). Pro děti byl vybudován dětský koutek s klouzačkou, houpačkami, pískovištěm a trampolínou (penzion s dětským koutkem Třeboň a okolí). Dále tento penzion u Třeboně poskytuje ubytování s bezplatným parkováním.

Tak neváhejte a přijeďte si užít ať už aktivní, či odpočinkovou dovolenou v jižních Čechách! Ubytování Amálka

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 131     rss: novinky akce   výměna odkazů