ABC ubytováníABC ubytování cestování

Lázně a lázeňské pobyty pro všechny věkové kategorie Liberec

Lázně Libverda

Ubytování v komplexu je rozděleno do několika lázeňských hotelů a lázeňských penzionů: Lázeňský hotel Nový dům, Lázeňský hotel INN, Lázeňský penzion Frýdlant, Lázeňský penzion Labská, Lázeňský penzion Vodoléčba a Lázeňský penzion Haná.

Lázeňská léčba je specializována vlastností místních minerálních pramenů, které navazují na moderní vybavení lázeňských léčebných provozů. Libverdská kyselka je základním léčebným postupem a procedurou, účinek je založený na působením CO2, který pozitivně ovlivňuje periferní krevní oběh. Lázně Libverda nabízejí hostům různé druhy procedur: Vodoléčebné procedury - Přísadové koupele, podvodní masáže, střídavé nožní koupele, skotský střik, vlažný vějíř, vířivá lázeň, hydromasážní koupel, uhličitá koupel; Tepelné procedury - parafango, parafínový nátěr, rašelinový obklad, solux, kryoterapie; Pohybová terapie - skupinový léčebný tělocvik, individuální léčebný tělocvik, terénní kúra, mobilizace páteře, cvičení v bazénu, ergometrický trénink, rotoped, fitness; Manuální techniky - reflexní masáž, klasická masáž a měkké techniky; Elektroléčebné procedury - čtyřkomorová lázeň, ultrazvuk, laser, krátkovlnná diatermie, diadynamické proudy, biostimulace, biolampa, vacotron, pulzní magnetoterapie, iontoforesa, interferenční proudy a další.

   

Penzion Labská je vzdálen 400 metrů od kolonády a svou polohou je ideálním místem pro ubytování rodin s dětmi anebo uzavřené společnosti. Penzion je po celkové rekonstrukci a standard ubytování je velmi vysoký. Základní kapacita penzionu je 26 lůžek - v jednolůžkových pokojích (kategorie standard - "STA"), ve dvoulůžkových pokojích (kategorie standard - "STA") a pokojích s terasou č.304, 306, 309 a 311 (kategorie superior - "SUP"). K dispozici nabízíme i pokoje mezonetového typu (kategorie superior - "SUP") , kde může být ubytováno až 5 osob. Stravování hostů probíhá v jídelním sále lázeňského domu Ostrava (není-li v popisu nabídky uvedeno jinak) - vzdálenost od penzionu cca 400 m. V současné době penzion Labská není pro jednotlivce k dispozici. Pouze v případě zájmu uzavřené skupiny v počtu min. 15 lidí rádi poskytneme tento penzion k dispozici.

   

Těšíme se na Vaši návštěvu! Více informací získáte na http://www.lazne-libverda.cz/

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 107     rss: novinky akce   výměna odkazů