ABC ubytováníABC ubytování cestování

UBYTOVÁNÍ U HVĚZDY - Karlovy Vary

PENSION

Nově vybudovaný pension sestává ze sedmi apartmánů, z nichž šest má bezbarierový přístup, sedmý velký apartmán je v prvním patře budovy. Apartmány jsou vhodné pro 2 až 3 osoby. Po vstupu do apartmánu zde najdete chodbu, prostornou obytnou místnost / ložnici se třemi samostatnými lůžky, LCD televizí se satelitním příjmem a připojením na internet pomocí WiFi. Každý z apartmánů má vlastní kuchyňku vybavou elektrickou keramickou varnou deskou, lednicí, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. Samozřejmostí je sociální zařízení se sprchovým koutem.Možnost stravování je v dosahu 500m až 1km, poblíž jsou také obchodní centra jako Penny Market, Kaufland nebo nonstop otevřené Tesco, které je vzdálené do 1km.

Kapacita pensionu: 24 lůžek

Speciální nabídka

Na vyžádání Vám do apartmánu umístíme dětskou postýlku.
Pokud cestujete se svým psím přítelem, jeden pes může být naším hostem spolu s Vámi.
Po dohodě s pronajímatelem je možné také zajistit vyprání prádla.
Nabízíme možnost úschovy kol v uzamykatelné garáži.
Možnostvíkendových pobytů a pronájmu celého objektu (všech 7 apartmá).

Ceník ubytování pro 1 osobu

  • 1 noc 300,- Kč/noc + DPH
  • 2 a více nocí 250,- Kč/noc + DPH

UBYTOVNA

Ubytovna se nachází v Karlových Varech - Staré Roli, v budově protilehlé penzionu. Svým zaměřením je vhodná nejen pro turisty, ale i pro ubytování pracovníků firem. Objekt je snadno dostupný jak autem, tak i MHD.

Celková kapacita ubytovny je 37 lůžek.

  • 4 x 5-ti lůžkový pokoj
  • 3 x 3 lůžkový pokoj
  • 2 x 4 lůžkový pokoj

Každý pokoj je vybaven TV a ledničkou.K pokojům přináleží společná kuchyně. Sociální zařízení je společné pro každé tři pokoje. U objektu je možno parkovat vozy na oploceném parkovišti, střeženém kamerovým systémem. V budově ubytovny je bufet, sloužící pro všechny naše hosty. V této budově je k dispozici také kulečník. V teplých obdobích roku jistě potěší i venkovní posezení v příjemném prostředí.

Ceník ubytování pro 1 osobu

  • 1 noc 200,- Kč/noc + DPH
  • 1 - 30 nocí 150,- Kč/noc + DPH
  • 30 a více 130,- Kč/noc + DPH

www.uhvezdy.cz

Karlovy Vary jsou největším a nejznámějším lázeňským městem ČR. V srdci lázeňské zóny se nachází nejvydatnější a nejteplejší karlovarský pramen Vřídlo. Z podzemí kolonády jsou vřídelní vodou zásobovány lázeňské hotely, které ji využívají jak pro koupele, tak i k pitné kúře.Ve staré části vřídelního podzemí je zpřístupněna exkurzní trasa Podzemí Vřídla. Kromě podzemních vývěrů tu uvidíte proces pokameňování karlovarských suvenýrů, vzácné nerosty apod. Vřídlo obklopuje Vřídelní kolonáda, stavba z roku 1975. Ne nadarmo se městu Karlovy Vary říká město kolonád. Všechny kolonády se nacházejí nedaleko od sebe -  Sadová kolonáda, Mlýnská kolonáda, Tržní, Zámecká a Vřídelní kolonáda. Samozřejmě nesmíte vynechat ochutnávku tradičního bylinného likéru Becherovka, který se zde vyrábí. Navštívit můžete i jeho muzeum. Expozice je umístěna v historické budově, kde se likér 150 let vyráběl. Dalším známým výrobním artiklem jsou skleněné výrobky firmy Moser. Pohled do historie i současnosti sklárny poskytuje návštěvnické centrum Moser. Rozhodně doporučujeme zúčastnit se prohlídky sklářské hutě. Kromě procházek po kolonádách a korzech se můžete vydat do prostředí lázeňských lesů. Pro pěší túry, ale i výlety na kole můžete využít 180 kilometrů cest, stezek a pěšin. Všechny trasy jsou udržované a značené (dovolená pro turisty a cyklisty Karlovy Vary a okolí). Většina z nich nese jméno slavných karlovarských hostů (ubytování pro turisty a cyklisty Karlovy Vary a okolí).

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 117     rss: novinky akce   výměna odkazů