ABC ubytováníABC ubytování cestování

PENZION H+M

Penzion H+M poskytuje kvalitní, levné soukromé ubytování v Brně s takřka domácí atmosférou a kompletní nabídkou ubytovacích služeb (levná dovolená Brno a okolí). Klid a odpočinek v rámci dovolené i návštěvy veletrhů vám H+M Penzion Brno zaručí na 100% (odpočinková dovolená Brno a okolí). Celková kapacita penzionu je 16 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), vlastní předsíňkou, LED TV+Sat a miniledničkou.

     

Kolem penzionu vede množství asfaltových cyklostezek vedoucích např. k soutoku řek Svratky a Svitavy (500m), k Holáseckým jezerům (1,5km), na Brněnskou přehradu (16km) nebo až do Vídně. Cyklostezky jsou vhodné jak pro cyklisty, in-line bruslaře tak i pro pěší (dovolená pro cyklisty Brno a okolí). V penzionu pro Vás máme kola k zapůjčení (ubytování pro cyklisty Brno a okolí). Současně můžete využít venkovního Olympia-parku s in-line oválem, největší betonovou lezeckou stěnou ve střední Evropě, parkovou železnicí. H+M Penzion Brno nabízí také výhodnou polohu v blízkosti hlavního dopravního uzlu - Praha, Olomouc, Bratislava, Vídeň.

V Brně poté stojí za návštěvu druhá největší kostnice v Evopě a to Kostnice u sv. Jakuba, dále Vila Tugendhat, stěžejní dílo světové funkcionalistické architektury či Labyrint pod Zelným trhem, kde si návštěvník udělá představu, jak bylo podzemí se sklepením využíváno v dobách svého vzniku (levné rodinné pobyty jižní Morava). Expozici doplňují předměty denní potřeby nalezené během archeologických průzkumů Zelného trhu. V průběhu roku se zde koná také řada akcí. Mincmistrovský sklep je sklepní komplex vybavený od roku 2010 expozicemi a instalacemi. Expozice připomíná dnes již téměř zapomenuté řemeslo ražby mincí v Brně a na Moravě. V Brně se nachází také řada muzeí jako Uměleckoprůmyslové muzeum či Moravské zemské muzeum (ubytování pro turisty Brno a okolí).

     

S dětmi můžete navštívit Zoo Brno, kde žije více než 300 druhů zvířat, Muzeum hraček v Měnínské bráně či Pavilon Anthropos – muzeum, které dokumentuje nejstarší dějiny osídlení Moravy a celého evropského kontinentu. Značnou pozornost dětí i dospělých přitahuje zejména 3,5 m vysoký model mamuta v životní velikosti, provázený mládětem (rodinná dovolená Brno a okolí). Přímo v centru Brna, v malebném parku Kraví hory, potom leží Hvězdárna a planetárium (pobyty pro rodiny s dětmi Brno a okolí). Aquapark Kohoutovice nabízí 25m plavecký bazén s hloubkou vody 1,8 – 2,0 m a 6 drahami. Pro milovníky relaxu je k dispozici rekreační bazén obsahující perličkové rošty, chrliče vody, vodní trysky (dovolená pro rodiny s dětmi Brno a okolí).

V létě se vydejte do Jungle Parku, lanového centra. Rozléhá se v nádherném prostředí lesa kolem řeky Svratky v bezprostřední blízkosti městského koupaliště Riviéra (aktivní dovolená Brno a okolí). V současné době nabízí 4 lezecké trasy s 83 překážkami. Jednou z nejvýznamnějších rekreačních oblastí v bezprostřední blízkosti moravské metropole je Brněnská přehrada. Přehradní nádrž s rozlohou 252 ha byla vybudována na řece Svratce v letech 1936-1940. Dnes je přehrada oblíbenou rekreační oblastí s pravidelnou lodní dopravou (rekreační pobyty pro rodiny s dětmi Brno a okolí). Doporučit můžeme také Botanickou zahradu a arboretum Mendelovy univerzity. Její rozloha činí 11 hektarů, součástí zahrady jsou tropické skleníky a celkově zde roste na 13 tisíc rostlin (dovolená pro turisty Brno a okolí). Vydat se můžete též na brněnské dostihy.

     

http://www.hm-pension.cz/

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 112     rss: novinky akce   výměna odkazů