ABC ubytováníABC ubytování cestování

Zveme všechny do vinařské obce Pohořelice na jižní Moravě, kde se nachází rodinný Penzion In vino, jenž nabízí komfortní ubytování pro všechny věkové kategorie, salonek a vinný sklípek pro firemní či společenské akce na jižní Moravě.

Penzion má k dispozici 13 pokojů (celkem 42 lůžek + 13 přistýlek):

  • 1 apartmán – 2 samostatné ložnice, v jedné ložnici jsou 2 lůžka s možností přistýlky a v druhé jsou 2 lůžka, koupelna a toaleta.
  • 1 apartmán – 2 samostatné ložnice, v každé ložnici jsou 2 lůžka, dále pokoj se 3 lůžky + možnost přistýlky, koupelna a toaleta.
  • 3 dvoupokoje – 5 lůžek + 1 přistýlka s vlastní koupelnou a toaletou.
  • 7 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky s vlastní koupelnou a toaletou.
  • 1 dvoulůžkový pokoj je s bezbariérovým přístupem s možností přistýlky, vlastní koupelna a toaleta.

Dalším vybavením pokojů je televize, internet.

Pro ubytované hosty  je možnost parkování v areálu penzionu.

   

Salónek

K firemním školením je možné využít salónek v areálu penzionu In vino s kapacitou 30 – 40 osob.

Ke školení lze zajistit také pohoštění či raut dle vlastního výběru jídel z nabídky.

 

Vinný sklep v Horních Věstonicích

Pro pořádání společenských akcí, pracovních setkání můžeme využít vinný sklep, který se nachází ve vesničce Horní Věstonice.

Kapacita činí cca 50 osob.

V nabídce jsou vína nejen místní produkce.

Samozřejmostí je pohoštění dle přání zákazníka (švédské stoly, opékané selátko atd.).

Do sklípku lze sjednat dopravu či využít cyklotrasy Pohořelice – Horní Věstonice.

   

http://www.penzioninvino.cz

Pokud chcete prožít svůj historicky nejlepší zážitek, pak se zastavte v Hotelu a Krčmě u Císařské cesty v Branišovicích!

Hotel a krčma U Císařské cesty se nachází v obci Branišovice nedaleko Brna (ubytování v hotelu Brno-venkov). Jak již název napovídá, objekt je situován u Císařské cesty mezi Vídní a Prahou (rodinná dovolená Brno-venkov). Tato obchodní stezka, vybudovaná v 17. století, tehdy znamenala jedinou možnost relativně bezpečného cestování v kraji plném dravé zvěře a loupeživých band (hotel ve středověkém stylu jižní Morava). Poutníky a kupce, putující od jednoho opevněného sídla k druhému, bylo však potřeba ubytovat a nasytit (ubytování s historií jižní Morava). Za tímto účelem byly postupem času budovány krčmy (středověká krčma Brno-venkov). Majitelé hotelu chtěli navázat na tuto tradici, a proto vytvořili místo, kde se mohou při skvělém jídle, pití a dobré zábavě potkávat místní lidé i pocestní ze všech koutů světa (ubytování pro cestující u Brna).

Hotel nabízí ubytování ve standardních pokojích a v pokojích s nádechem středověku, tzv. sekničkách (středověké ubytování jižní Morava). V podkroví se nacházejí třílůžkové až šestilůžkové standardní moderně zařízené pokoje (skupinové ubytování Brno-venkov). V dolním patře je umístěno sociální zařízení (vana, toaleta), kuchyňský kout s lednicí a varnou konvicí, posezení a jedno z lůžek (rodinné ubytování Brno-venkov). Zbylá lůžka najdete v horním patře. Sekničky nabízejí ubytování ve dvoulůžkovém, třílůžkovém nebo pětilůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením (vana/sprcha, toaleta). Ubytovaní se mohou stravovat ve stylové Krčmě, která je součástí hotelu (ubytování s restaurací Brno-venkov).

Krčma nabízí výtečnou staročeskou kuchyni v nekuřáckém prostředí s doprovodnými programy (hotel s restaurací Brno-venkov). Na jídelním lístku se objevují takové lahůdky jako císařské biftečky z pohořelického kapra s jablečným křenem, pečené jehněčí kolínko na zelenině a rozmarýnu s herteplovou kaší nebo formanský guláš z divočiny požehnaný slaninou a křenem s domácím chlebem (staročeská kuchyně jižní Morava). V areálu se nachází Císařský sál vhodný pro pořádání firemních, společenských a rodinných akcí jako jsou svatby, večírky, oslavy, jubilea, výročí na jižní Moravě.

   

  http://ucisarskecesty.cz/

Volný čas v okolí

Kraj jižní Moravy pro svůj rovinatý ráz nabízí síť ucelených cyklostezek tzv. Brněnskou vinařskou stezku, která Vás zavede z moravské metropole Brna přes Dolní Kounice, které jsou známé pěstováním červených vín, zvláště „kounickou Frankovkou“ a klášterem Rosa coeli. Pak úrodnou nivou řeky Jihlavy ke splavu ve Cvrčovicích, který Vám nabízí možnost koupání, rybolovu a také občerstvení. Dále podél řeky Jihlavy až do Pohořelic, kde se nachází penzion In vino (dovolená pro cyklisty jižní Morava). Stezka pokračuje podél Mlýnského náhona směrem k Velkému dvoru a dále se proplétá mezi třemi rybníky: Starým, Novoveským a Vrkočem (kde se provádí exkurze na jarní a podzimní výlovy s odborným výkladem) až do Nové Vsi přes Iváň s krásným výhledem na chráněnou krajinou oblast Pálavu (ubytování pro cyklisty jižní Morava). Stezka pokračuje až k Novomlýnským nádržím, kde navazuje na Mikulovskou cyklostezku. Novomlýnské nádrže poskytují mnoho sportovních i rekreačních aktivit (aktivní dovolená Pohořelice). Tato oblast je také významnou rybářskou lokalitou – lze si zde zakoupit rybářský lístek (dovolená pro rybáře Brno venkov). Další cyklotrasa Vás zavede do vesničky Dolní Věstonice (Pohořelice , Přibice, Vranovice, Pouzdřany, Strachotín, Dolní Věstonice), která je archeologickým nalezištěm a známá především nálezem Věstonické Venuše, kterou je možno shlédnout v místním muzeu (dovolená na kolech Brno venkov). V této vesnici Vám může náš penzion In vino poskytnout vinný sklep jak k soukromým, tak k firemním účelům (firemní akce ve vinném sklepě jižní Morava). V samotné obci Pohořelice se pak nachází sportovní hala s hrací plochou 20 x 40 m, která je kryta polyuretanovým povrchem Lobadour a je vhodná pro všechny druhy kolektivních sportů (sálová kopaná, házená, basketbal, florbal, volejbal, nohejbal, tenis a další). V hale je také posilovna, biliár (dovolená pro sportovce Brno venkov). Za sportovní halou bylo vybudováno venkovní sportoviště s atletickou dráhou, dálkařský a vrhařský sektor, beachvolejbalové hřiště, antukový kurt, fotbalové hřiště s umělou trávou, basketbalové hřiště s umělým povrchem (ubytování pro sportovce Brno venkov). Za návštěvu stojí také historické město Znojmo, které čítá množství památek jako hradní areál s barokním zámkem, rotunda sv. Kateřiny, chrám sv. Mikuláše, premonstránské opatství Louka, radniční věž, podzemní chodby (dovolená pro turisty na jižní Moravě). Dalším lákadlem je zajisté Národní park Podyjí a chráněná krajinná oblast a biosférická rezervace Pálava (ubytování pro turisty Brno venkov).

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 121     rss: novinky akce   výměna odkazů