ABC ubytováníABC ubytování cestování

Hotel Vír**** - kvalitní ubytování na Vysočině

V samém srdci přírodního parku Svratecká hornina, v nádherném prostředí na břehu řeky Svratky, 9 km od města Bystřice nad Pernštejnem, naleznete nově zrekonstruovaný hotel Vír (hotel Vírská přehrada a okolí), který nabízí velmi komfortní ubytování pro všechny věkové kategorie s nepřeberným množstvím sportovního a relaxačního vyžití na Vysočině.


 

Hotel disponuje 52 lůžky v celkem 23 pokojích. Hotel nabízí ubytování v několika cenových kategoriích. K dispozici jsou jak ekonomické, tak standardní a komfortní pokoje, stejně jako mezonetové apartmány vhodné pro rodiny s dětmi (ubytování v apartmánu Vírská přehrada a okolí), či nadstandartní VIP pokoje (luxusní ubytování Bystřice na Pernštejnem).

Hotel dále nabízí tyto služby:

  • Objednání pobytu s možností snídaně, polopenze, či plné penze
  • Úschovu jízdních kol a lyží
  • Vlastní parkoviště
  • Příjemné prostředí restaurace, vlastní cukrárnu a posezení na terase na břehu řeky Svratky
  • Venkovní bazén, fitness, infra-saunu, ping-pong a dětské hřiště
  • Klasické, relaxační, či sportovní masáže

Okolí nabízí ideální podmínky pro pěší i cykloturistiku, je vhodné pro klidnou rodinnou dovolenou (kvalitní ubytování pro rodiny s dětmi Vír a okolí), romantický pobyt (romantický pobyt na Vysočině, Vír), či aktivní odpočinek (aktivní dovolená Nové Město na Moravě a okolí).

Okolí nabízí mnoho turisticky zajímavých cílů, jako je například:

Pohádkový hrad Pernštejn, který patří k nejvyhledávanějším turistickým cílům v okolí. Stojí na kopci nad 15 km vzdáleným městysem Nedvědice, a je ideálním cílem celodenního rodinného výletu, neboť i v jeho okolí se nachází spousta dalších zajímavostí.

Královský hrad Svojanov, který patří k nejstarším hradům u nás. Stojí nad údolím říčky Křetínky, které samotné nabízí krásnou lokalitu pro autoturistiku, a kde můžete návštěvu středověkého hradu spojit s koupáním v přehradní nádrži Letovice.

Pro rodiny s dětmi je jedním z nejzajímavějších cílů jistě volnočasový areál s lanovým centrem v Bystřici nad Pernštejnem (9 km). Jedná se o areál komplexního sportovního a adrenalinového vyžití. Samotné lanové centrum nabídne širokou škálu programů od těch méně náročných, až po ty pravé výzvy.

Severozápadně od obce Rovečné, necelé 4 kilometry od hotelu, stojí na nejvyšším vrcholu Svratecké hornatiny také rozhledna Horní les. Její výška je 59 metrů a přístupná vyhlídková plošina se nachází ve výšce 39 metrů, nad vrcholky nejvyšších smrků tamního lesa. Od paty věže vystoupáte kruhovým schodištěm s 201 schodem. Za opravdu ideálních podmínek je možné dohlédnout až ke Sněžce.

V zimní sezóně je zde možnost lyžování ( SKI areál Dalečín, SKI areál Olešnice), v okolí je mnoho upravovaných běžeckých tras (ubytování pro lyžaře a běžkaře Nové Město na Moravě a okolí).

Hotel Vír a jeho zaměstnanci Vás co nejsrdečněji vítají do svého nově zrekonstruovaného hotelu, s nepřebernou možností relaxace, či aktivního odpočinku. Hotel a jeho zázemí Vám jistě bude perfektním výchozím bodem k mnoha výletním cílům a poznávání krás Vysočiny.  

www.hotelvir.cz

 

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 122     rss: novinky akce   výměna odkazů