ABC ubytováníABC ubytování cestování

Penzion a restaurace U Hájků

Rodinný penzion U Hájků se nachází v obci Křepice na jižní Moravě, na strategicky velmi výhodném místě u Brna (rodinná dovolená Brno venkov). Obec Křepice je vyhlášeným poutním místem. Přímo v obci se nalézá proslulé poutní místo s léčivým pramenem jménem Pramen u Svaté (aktivní dovolená u Brna). Lokalita je vhodná také pro cyklisty, v blízkosti se nachází několik cyklotras (dovolená na kolech Brno venkov), např. Velkopavlovická vinařská stezka nebo cyklotrasa č. 5113 Blučina - Nikolčice (pobyty pro cyklisty Brno venkov). Za návštěvu stojí město Slavkov u Brna s barokním zámkem. K zámku patří rozsáhlý zámecký park s několika bazény a sochařskou výzdobou Giovanni Giulianiho. Ve spodní části zahrady se nachází veřejné šestijamkové golfové hřiště (pobyty pro turisty v okolí Brna). Dalšími známými výletními místy jsou Lednicko-valtický areál (UNESCO), historické město Mikulov, CHKO Pálava (dovolená pro turisty v okolí Brna). Oblíbenou rekreační oblastí je Brněnská přehrada s pravidelnou lodní dopravou. Hladinu přehrady brázdí celkem šest "parníků". Téměř u všech přístavišť jsou rozmístěny letní restaurace a zahrádky, které lákají k příjemnému posezení. Na přehradě lze také provozovat různé druhy vodních sportů (aktivní dovolená Brno venkov). Aqualand Moravia, nejmodernější aquapark v České republice, je vzdálen pohých 18 km od penzionu (dovolená pro rodiny s dětmi Brno venkov). Naleznete zde 7 bazénů, 12 tobogánů, 9 saun a 4 vířivky, kryozónu a římské lázně. V samotném penzionu U Hájků však jistě oceníte vnitřní bazén, který je v zimě vyhřívaný, a také saunu pro Vaši dokonalou relaxaci (penzion se saunou Brno venkov).V blízkosti penzionu jsou tenisové kurty, které mohou hosté ubytovaní v penzionu zdarma využívat (ubytování u tenisových kurtů Brno-venkov).

Penzion U Hájků disponuje 25 lůžky v celkem 9 jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích a apartmánu (2 pokoje s terasou oddělené chodbičkou a koupelnou) (moderní ubytování u Brna). Hosté se mohou stravovat ve vedlejší restauraci, která je součástí penzionu (ubytování se stravováním v restauraci Brno venkov). Restaurace podává výtečné pokrmy tradiční české kuchyně (restaurace s českou kuchyní Brno venkov). V létě se maso a ryby připravují na venkovním grilu. Denní menu se skládá ze 4 výběrů jídel.

Celková kapacita uvnitř restaurace je 130 míst včetně nekuřáckého salonku, který pojme až 45 osob (salonek pro oslavy u Brna). V salonku se konají různé rodinné akce jako svatby, oslavy narozenin, jubileí a další společenské akce v Křepici. Dalších 60 míst poskytuje zimní zahrada vhodná pro pořádání oslav v uzavřené společnosti (soukromé oslavy v restauraci s ubytování Brno venkov). V letních měsících se zahrada mění na letní a konají se tu taneční večery s živou hudbou.

www.ubytovaniuhajku.cz

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 119     rss: novinky akce   výměna odkazů