ABC ubytováníABC ubytování cestování

Dvůr Hradisko se nachází v samém srdci Valašska v Rožnově pod Radhoštěm. Městečko je položeno do údolí Rožnovské Bečvy na úpatí památné hory Radhošť. Dvůr Hradisko, obklopený pastvinami s pasoucími se koňmi a stády krav, je ideálním místem k aktivnímu odpočinku (odpočinková dovolená u zvířat Beskydy). K areálu Hradiska patří 20 ha luk a pastvin, které můžete využít k vyjížďkám na koních či relaxaci, procházkám, sbírání lučního kvítí, fotografování (odpočinková dovolená Rožnov pod Radhoštěm a okolí). Na své si zde přijdou milovníci zvířat, chovají se tu koníci, ovečky, kozičky, kráva Barča, králíci, morčata, pískomilové, husy, kachny, krůty, kočky aj. (dovolená pro rodiny s dětmi Rožnov pod Radhoštěm a okolí). Součástí areálu je jízdárna s možností ustájení vlastních koní (ubytování u koní Beskydy). Ve volných chvílích můžete využít možnosti výuky jízdy na koni pro dospělé i děti, léčebné jízdy na koni a relaxační vyjížďky do přírody (dovolená pro milovníky koní v Beskydech).

Se životem na Valašsku Vás dokonale seznámí Valašské muzeum v přírodě, které se nachází právě v Rožnově. V jeho třech expozicích, Dřevěném městečku, Valašské dědině a Mlýnské dolině, je rozmístěno téměř 100 památkových objektů. Do centra Rožnova pod Radhoštěm se lze dostat příjemnou dvacetiminutovou procházkou starou lipovou alejí, která dříve byla součástí lázeňské cesty. Cyklisté mohou mikroregion Valašsko projet po cyklostezce Bečva (ubytování pro cyklisty Rožnov pod Radhoštěm a okolí). Nacházejí se zde i úseky vhodné pro in-line bruslaři. Turisté se zase mohou vydat po značených turistických trasách vedoucích Beskydami (ubytování pro turisty Rožnov pod Radhoštěm a okolí). Lyžaři mohou v zimě využít řadu lyžařských středisek vzdálených v okruhu 20 km (dovolená pro lyžaře Beskydy).

Penzion nabízí ubytování v osmi dvoulůžkových pokojích a jednom jednolůžkovém pokoji (dovolená pro koňaře Beskydy). Každý pokoj má své sociální zařízení se sprchovým koutem (ubytování v penzionu Rožnov pod Radhoštěm a okolí). Pokoje jsou bez TV a rádia. Kapacita ubytovaných hostů je 17, s přistýlkami 19 osob. K dispozici je zdarma Wi-Fi připojení a parkování uvnitř areálu. Celodenní stravování lze zajistit ve výletní hospůdce, která je součástí penzionu (penzion s hospůdkou Beyskydy). Podává se zde ryze česká domácí kuchyně (ubytování se stravou Rožnov pod Radhoštěm a okolí). Hospůdku lze také pronajmout pro firemní večírky, narozeninové oslavy, svatby či rodinná setkání. Maximální kapacita je 40 osob. Uprostřed hospůdky se nachází velký krb na grilované speciality (prostory pro společenské akce Rožnov pod Radhoštěm a okolí). V případě hezkého počasí je také k dispozici kryté venkovní posezení.

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 134     rss: novinky akce   výměna odkazů