ABC ubytováníABC ubytování cestování

Penzion U Bohuša

PENZION U BOHUŠA

V klidné části obce Lednice se nachází Penzion U Bohuša, který nabízí kvalitní ubytování v blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Klenotem Lednicko-valtického areálu, který je zapsán mezi památky UNESCO, je lednický zámek (rodinné pobyty Lednice). Na zámku si můžete vybrat hned ze čtyř prohlídkových tras. Dokonalým rámcem zámku je francouzská zahrada a rozsáhlý krajinářský park, jeden z největších v České republice. Přímo do zámeckého parku se dostanete také zahradou Penzionu U Bohuša (rodinná dovolená Lednice). V parku se nacházejí pozoruhodné stavby, např. Apollónův chrám, empírový Chrám tří grácií, umělá zřícenina Janův hrad, minaret a na bývalé moravsko-rakouské hranici Hraniční zámeček (dovolená pro turisty jižní Morava). Lednický zámecký park můžete procházet pěšky v doprovodu zahradního architekta, projíždět na kole nebo v kočárech i proplouvat na lodích a to dokonce i v zimě. Navštívit můžete také zámecký palmový skleník nebo Zednářskou zahradu. V někdejších konírnách zámku v Lednici vzniklo multifunkční centrum, které nabízí své prostory pro vzdělávací a kulturní aktivity. Lednicko-valtický areál je jedinečným místem jak pro odpočinkovou, tak pro aktivní dovolenou na jižní Moravě (aktivní dovolená Lednice). Pokud toužíte po odpočinku, relaxaci a wellness, využijte lázně Lednice. Dalšími zajímavými místy v okolí je historické město Mikulov s barokním zámkem a nejrozsáhlejší tuzemskou expozici vinařství a vinohradnictví, nebo moderní město Břeclav s empírovým zámečkem Pohansko. Díky rovinatému terénu je lokalita vhodná pro cykloturistiku (dovolená pro cyklisty Lednicko-valtický areál). Oblastí vedou moravské vinařské stezky, Lednicí konkrétně Mikulovská vinařská stezka, které návštěvníky dokonale seznamují s tímto úrodným krajem (vinařská turistika jižní Morava). Čekají vás malebná městečka se sklepními uličkami, historické a přírodní památky, živé tradice.

Penzion U Bohuša nabízí dokonalé zázemí pro poznávání krás jižní Moravy. K dispozici jsou pokoje s vlastním soc. zařízením (sprchový kout, WC), televizí, ledničkou, trezorem a klimatizací (rodinné pobyty Lednice). V celém areálu je dostupné Wi-Fi připojení (ubytování s připojením k internetu Lednice). Na přání hostů je možné zajistit i polopenzi (ubytování s polopenzí Lednice). Parkovat lze na soukromém, uzavřeném parkovišti, které je hlídané kamerovým systémem (penzion s vlastním parkovištěm Lednice). Krásná letní terasa u penzionu láká v teplých dnech k příjemnému posezení (penzion s letní terasou Lednice). Na terase se pravidelně koná grilování v Lednici. Ve volných chvílích si ubytovaní mohou zahrát minigolf, nebo mohou využít služeb masáže (ubytování s masážemi Lednice). Večer se v penzionu konají degustace (degustační večery jižní Morava). Penzion nabízí týdenní, víkendové a jednodenní pobyty v Lednici. Ubytování je vhodné pro pěší turisty, cyklisty, rodiny s dětmi, skupiny i jednotlivce v Lednici. Prostory jsou také vhodné pro konání firemních akcí – semináře, obchodní jednání, firemní večírky, teambuildingy, nebo pro společenské a rodinné akce – rodinné oslavy, oslavy narozenin, výročí, jubileí v Lednici.

www.penzion-u-bohusa.cz

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 124     rss: novinky akce   výměna odkazů