ABC ubytováníABC ubytování cestování

Apartmánové domy PETR-A

Nabízíme celoroční ubytování v těsné blízkosti jezera Lipno v obci Frymburk v moderních apartmánových domech (letní dovolená na Lipně). K dispozici je celkem 5 apartmánových domů. Rekreační domy tvoří jeden souvislý objekt - apartmán PETR-A, mají však zcela samostatné vstupy (rodinné pobyty Lipno a okolí). Ubytování ve Frymburku u Lipenského jezera je ideální volbou pro strávení rodinné dovolené (rodinná dovolená Lipno a okolí).

Kapacita jednoho apartmánu je 8 osob s možností 2 přistýlek (apartmánové domy Lipno a okolí). Součástí každého domu je venkovní krytá terasa, zastřešené garážové stání (+1 parkovací místo na parkovišti) a zahradní sklad. Jednotlivé pozemky jsou oddělené ploty. Kuchyně jsou plně vybaveny moderními elektrospotřebiči včetně myčky nádobí. V každém obývacím pokoji je TV, DVD přehrávač, rádio a MP3 systém včetně satelitního přijímače. Vybavené koupelny včetně WC jsou na každém podlaží. Každá ze 4 ložnic (vždy po 2 lůžkách) je nábytkově koncipována jinak (manželské ložnice, dětské pokoje), k dispozici je i hostinský pokoj a letní pokoj (pronájem apartmánu Lipno a okolí). V domě je také prádelna. Ostatní drobnosti v případě dovolené s dětmi, např. dětské postýlky, dětské nádobí aj., jsou samozřejmostí (dovolená pro rodiny s dětmi Lipno a okolí).

Frymburk se rozprostírá se na poloostrově levého břehu vodní nádrže Lipno. Naleznete zde je veškeré potřebné zázemí v okruhu nejvýše několika set metrů od nabízených apartmánů - zastávka hromadné autobusové dopravy, zdravotní středisko, benzínová čerpací stanice, autoservis, Česká pošta, Policie ČR, stanoviště Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje, bankomat, prodejny (potraviny, drogerie, mapy, suvenýry aj.), restaurace, sportovní zařízení (včetně volně přístupné travnaté pláže na břehu Lipna nebo nedalekého kotviště jachet). V jižním okraji Frymburku na břehu Lipenského jezera má stanoviště pravidelná (nahrazující silniční spojení na pravý břeh Lipna) i výletní lodní doprava. Nedaleko od Frymburku leží další 2 významné lipenské obce - Černá v Pošumaví a Lipno nad Vltavou, dobře dostupná jsou i větší centra - Horní Planá, Vyšší Brod a zejména Český Krumlov, přičemž ani České Budějovice jako centrum kraje nejsou vzdáleny více nežli cca 45 minut jízdy autem. V docházkové vzdálenosti od apartmánu (1 min.) se v areálu hotelu Frymburk nachází největší a nejlepší wellness provoz v České republice, včetně hotelové restaurace, thajské restaurace a lobbybaru (ubytování s wellness Lipno a okolí).

V zimě se lyžaři mohou těšit na devět přehledných sjezdovek nenáročné obtížnosti v lyžařském středisku Skiareálu Lipno (dovolená pro lyžaře Lipno a okolí). O komfortní přepravu se starají 3 čtyřsedačkové lanovky a pojízdný koberec v dětském lyžařském parku Foxpark kapitána Lipánka a ve výukovém hřišti Skischool Lipno Park (zimní dovolená na Lipně). V těsné blízkosti skiareálu se nachází Aquaworld Lipno, bobová dráha a 11 kilometrů dlouhá upravovaná bruslařská dráha (aktivní dovolená Lipno a okolí). Pro běžkaře jsou připraveny kvalitní, strojově upravené běžecké stopy (dovolená pro běžkaře Lipno a okolí).

V letním období si na nejrozsáhlejší vodní ploše České republiky přijdou na své všichni milovníci vodních sportů (vodní sporty na Lipně). Koupání, kánoe, jachting, katamarány, windsurfing, kiteboarding a mnoho dalšího - to vše tvoří z Lipenského jezera ideální místo pro letní dovolenou. Na břehu jezera je k dispozici několik pláží. V případě nepříznivého počasí jsou k dispozici dva kryté bazény s tobogány (dovolená pro rodiny s dětmi na Lipně). Nedaleko apartmánů se nachází kotviště jachet. Rybáře jistě potěší možnost téměř celoročního rybolovu a půjčovny lodí (dovolená pro rybáře Lipno a okolí).

Okolí Lipna můžete prozkoumat pěšky po mnoha naučných stezkách a značených trasách (žlutá, zelená) nebo díky kvalitním cyklotrasám i na kole (dovolená pro pěší turisty Lipno a okolí). Systém pěti navzájem propojených cyklotras naleznete na pravém břehu jezera (dovolená pro cyklisty Lipno a okolí). Cyklotrasy jsou prostřednictvím 3 převozů napojeny na páteřovou cyklostezku na levém břehu a na 5 hraničních přechodech na rakouské cyklotrasy (ubytování pro cyklisty Lipno a okolí). Nádherný pohled na okolí z ptačí perspektivy se naskýtá z vrcholu Marta. Za návštěvu jistě stojí také nedaleká historická města jako Český Krumlov (UNESCO) a České Budějovice, či hrad Rožmberk a romantický zámek v Hluboké nad Vltavou.

www.petr-a.cz

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 127     rss: novinky akce   výměna odkazů