ABC ubytováníABC ubytování cestování

Wellness Hotel Marlin

Přijeďte do kouzelného prostředí Šumavy, jen pár kroků od Lipna a objevte luxusní Hotel Marlin v Nové Peci. Hotel nabízí celoroční levné a stylové ubytování u Lipna (celoroční ubytování Nová Pec a okolí). Objekt je zařízen moderním domáckým a útulným stylem, který Vám nabídne vítané pohodlí a komfort v každém ročním období (romantická dovolená Nová Pec a okolí). Prostředí je ideální pro ničím nerušený odpočinek, relaxaci i aktivní pohyb v krásné přírodě. Cyklisté rádi využijí značených tras vedoucích krásnou přírodou lesů v okolí Lipna (dovolená pro cyklisty Nová Pec a okolí). V zimě můžete využít dostupnost rakouského skiareálu Hochficht (ubytování pro lyžaře Lipno). Ovšem Hochficht není jediná možnost zimního vyžití v Nové Peci. Také si můžete bezvadně zalyžovat v lyžařském areálu Kramolín, nebo využít jednu z mnoha běžkařských tratí v okolí Nové Pece a vůbec po celém národním parku Šumava a jeho okolí. Jedno z nástupních míst na tyto tratě je přímo u našeho hotelu (ubytování pro běžkaře Lipno). Pro vyznavače bruslí je k dispozici celá plocha Lipenského jezera (zimní dovolená Lipno).

Hotel Marlin zajišťuje ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Každý pokoj disponuje internetovým připojením a TV. Celková kapacita objektu je 34 lůžek. Stravování je zajištěno ve vlastní stylové restauraci (hotely s restaurací Nová Pec a okolí), hosté zde mají možnost celodenního stravování. Dále je k dispozici venkovní posezení a satelitní projektorové vysílání. Součástí ubytování je i parkoviště hned u hotelu. Hotel je vhodný pro pořádání akcí typu společenské večírky, rauty, svatby, rozvojové programy, semináře, přednášky, sympózia, výroční akce, obchodní jednání, teambuildingy, školení a firemní akce na Lipně (firemní akce a oslavy u Lipna).

Našim hostům zajišťujeme i bohaté wellness služby (wellness pobyty Lipno), při kterých se Vám dostane příjemné relaxace pod dohledem kvalifikovaných odborníků, kteří Vám pomohou s výběrem masáží (profesionální masáže Nová Pec a okolí). Pro dokonalou relaxaci duše i těla hotel dále svým hostům nabízí whirlpool, tedy masážní vanu, kterou lze využít k uvolňující hydroterapii (whirlpool Nová Pec a okolí), infrasaunu jak pro potící, tak i léčebné kůry (hotel s infrasaunou Lipno), masážní křeslo a solárium (odpočinkové procedury Lipno). Pro zpevnění těla je k dispozici posilovna, kde naleznete bicyklový trenažér, stepper, posilovací lavice a posilovací stroj (hotel s posilovnou Lipno).

www.wellnesshotelmarlin.cz

 

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 116     rss: novinky akce   výměna odkazů