ABC ubytováníABC ubytování cestování

ROH Šikland - Soutěž brigád Socialistické práce!

Chcete dopřát svým klientům populární zábavu a lá “za totáče”!

Vraťte se s námi v Šiklandu do doby šumáku, modrých tepláků, sifonových bombiček, žvýkaček Pedro, magnetofonových kazet a dalších retro záležitostí, na které už jen tak nenarazíte.
Připravili jsme pro Vaše nabídkové porfolio 2 denní teambuildingovou lahůdkovou brigádku “jako za socíku”.


 

Vaši klienti však nepřijedou na chmel, na brambory ani kamení, ale přijedou k nám pracovat a hospodařit jako do JZD. Uvítáme hlavně natěrače, umývače tanku a parního válce, čističe koupáku, stájníky pro práci s hnojem, pasáky koz a drobného dobytka, sběrače odpadků, sazeče stromků a květin, manuálně zručné pletačky síťových tašek a další príma svazácké aktiv.
 
Ve volném čase se o ně postará náš kulturní referent a další soudruzi a soudružky, kteří všem zajistí nezapomenutelné zážitky a naplní jejich odborářské pupky.
Večer vyhlásíme nejlepší pracovní mundůr, proběhne soutěž v recitaci a budeme pokračovat v programu, který si vyberete z naší nabídky. Může to být československá retro diskotéka, táborák s kytarou nebo retro soutěže a hrátky plné smíchu.
 
Vyvrcholením celé akce bude vyhlášení úderníka - nejlepšího pracovníka naší brigády a proběhne slavnostní předání medailí a cen.
Každý soudruh a soudružka obdrží odborářské tričko ROH a členskou průkazku, do které bude sbírat razítka za vykonanou práci.
 
Vaše dotazy a objednávky vyřídí milé soudružky z našeho oddělení podnikové zábavy. Neváhejte a dopřejte vašim klientům tuto skvělou zážitkovou akci, kterou jsme pro vás připravili na květen a červen 2016. Sklidíte jistě velký úspěch!


Se Šiklandem na věčné časy a nikdy jinak!! 

Retro zábava pro každého klienta

Neváhejte ani minutu a hned nám zatelefonujte nebo napište
korespondenční lístek!

Akceptujeme agenturní slevy! 

  Poslat koresponďák              Chci vědět víc   

 

Soudružka Hanka Plecová
Pionýrka Markéta Červinková

tel

  +420 607 742 516
  +420 607 049 993

mail

       firemky@sikland.cz

 

<<< zpět
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 173     rss: novinky akce   výměna odkazů