ABC ubytováníABC ubytování cestování

Čtyřhvězdičkový penzion Veritas se nachází na okraji malebné vinařské vesničky Vranovice na jižní Moravě. Obec Vranovice je situována 30 km jižně od Brna, v soutokové oblasti řeky Jihlavy a Svratky a je považována za vstupní bránu moravské vinařské oblasti. Hora Pálava je na dohled, stejně tak jako Novomlýnské přehradní nádrže i archeologické naleziště v Dolních Věstonicích (rodinné pobyty jižní Morava).

Penzion Veritas je zaměřen především na cykloturistiku, jelikož Vranovicemi prochází pět cyklostezek, z nichž nejvýznamnější je cyklostezka Brno – Vídeň (dovolená pro cyklisty jižní Morava). Samozřejmostí je tedy střežená kolárna, kde si můžete během Vašeho pobytu uschovat kola i veškeré vybavení (penzion s kolárnou Vranovice a okolí). Kolárna je uzamčená a přístup do ní mají pouze oprávněné osoby (dovolená na kolech Vranovice a okolí). Okolní krajina cykloturistům i pěším nabízí mnoho značených tras, jak rovinaté Břeclavsko, tak kopcovitou krajinu s vrchem Pálavou, zvlněné okolí vesnic Křepice a Diváky, či Dolních Kounic a Ivančic (ubytování pro cyklisty jižní Morava). Během Vašeho pobytu můžete navštívit okolní max. 30 km vzdálené vinařské regiony, jako jsou Hustopečsko, Mikulovsko, Brněnsko, Dolnokounicko, Lednicko-Valtický areál UNESCO. Trasu si vyberete podle Vašich představ a schopností (pobyty pro cyklisty Mušovská jezera a okolí). Putování na kole si můžete zpestřit návštěvou nespočtu skvěle zásobených sklípků, vinoték, vinařských závodů světové úrovně. Určitě rádi využijete možnosti ochutnat vynikající moravská vína přímo v prostředí, kde vznikají, z rukou jejich profesionálních a zkušených výrobců (nákup moravských vín Mušovská jezera a okolí). V penzionu Veritas je k dispozici klimatizovaná vinotéka, kde se konají degustace vín (penzion s vinotékou Mušovská jezera a okolí). Slouží také k úschově Vámi zakoupených vín nejen po dobu Vašeho pobytu v penzionu Veritas, ale i po Vašem odjezdu (dovolená za vínem Mušovská jezera a okolí).

Součástí penzionu Veritas je prostorná restaurace s kapacitou 50 míst, s barem a samostatným dětským koutkem a také zahrádka s grilem (penzion s restaurací Mušovská jezera a okolí). Celková kapacita penzionu je 41 lůžek. Každý z osmi komfortně vybavených a prostorných apartmánů nabízí obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, televizi, WiFi připojení zdarma, samostatné WC a koupelnu (ubytování v apartmánu Mušovská jezera a okolí). Kuchyňský kout je vybaven lednicí, elektrickým sporákem s troubou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a základním nádobím (ubytování s vlastním vařením Mušovská jezera a okolí). Přímo u objektu je k dispozici kamerami snímané parkoviště (penzion se střeženým parkovištěm Mušovská jezera a okolí). Nekuřácké prostředí penzionu s nově a komfortně vybavenými apartmány spolu se společenskou místností, je ideálním místem pro školy v přírodě (ubytování pro školy v přírodě jižní Morava).

Turisté se mohou vydat do Lednicko-valtického areálu UNESCO, navštívit vinařské obce jako Velké Němčice, Popice, Velké Bílovice, Velké Pavlovice, Mikulov nebo také Pavlovské vrchy s obcí Pavlov či Dolní Věstonice - významné naleziště lovců mamutů a místo nálezu světoznámé věstonické Venuše (vinařská turistika jižní Morava). V nejbližším okolí Vranovic si jistě nenecháte ujít Novomlýnské nádrže, z nichž prostřední je vyhlášena přírodní rezervací a nachází se v ní kostel zatopené obce Mušov (ubytování pro turisty Mušovská jezera a okolí). Nové Mlýny slouží ke koupání, k rybolovu, windsurfingu či lodní dopravě (dovolená pro rybáře jižní Morava). Rybáři mohou kromě Nových Mlýnů využít rybníky přímo v obci Vranovice či v blízkosti obce protékající řeky Svratku a Jihlavu (ubytování pro rybáře Mušovská jezera a okolí).

V zimních měsících zažijete krásné zážitky při procházkách zimní krajinou lužních lesů, jistě využijete kluziště v blízkých Žabčicích či v Brně nebo například sjezdovku v Němčičkách (zimní dovolená Mušovská jezera a okolí). Své služby nabízí také řada krytých sportovišť v Žabčicích, Uherčicích, Velkých Němčicích, Hustopečích, také krytých bazénů v Blučině a Hustopečích, skvěle vybaveném a novém Aqualandu Moravia v Pasohlávkách nebo podobném areálu v Laa a.d.Thaya v Rakousku (dovolená v zimě jižní Morava).

Těšíme se na Vaši návštěvu!

PENZION VERITAS

 

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 118     rss: novinky akce   výměna odkazů