ABC ubytováníABC ubytování cestování

Nechte se pozvat do Šiklandu od Johanky a Martina.


 

Léto se blíží, sluníčko už hřeje, takže jsme se s Johankou rozhodli, podívat se na to, co nám Šikland přináší nového. Vybrali jsme pár věcí, co nás fakt zaujalo. 

PROGRAM a ZÁBAVA

  1. Programový tým už připravuje divadla a show na léto. Jestli Vás to zajímá tak na webu najdete článek a pár fotek z příprav. 
  2. Kalendář akcí na léto je parádně nabušený, kromě tradičních akcí jako třeba Velká ohňová show, Rodeo (jó mimochodem , víte že tyhle akce se letos konají už po dvacáté?), jsou i novinky. Mě a Johanně se líbí fesťák LÉTO LÁSKY, taťka se těší na americký káry na AMERICKÉM DNU, co kvituje i mamka, protože současně probíhá TANEČNÍ FESTIVAL a to je zas její parketa. Navíc se přihlásila na KURZ LATINO TANCŮ..trapný že?

   


POBYTY A DOVOLENÁ

  1. V Hotelu Colorado Grand se zrekonstruoval interiér. Pokoje jsou fungl nové, mají taky ty barevný světýlka jako Residence Arizona , to nás baví že wink .
     
  2. Pobyty jsou na turnusy a to na týden, nebo pak akční prodloužené víkendy nebo pohodové a levné všednodenní pobyty. Některé víkendy se už dost plní..třeba zrovna ta Ohňovka. Na webu je to tady i s rezervačním formulářem.
     
  3. Na léto se taky chystá novinka KEMP HOTEL, to jsou 2 nebo 4 lůžkové stany, s matrací a lůžkovinami. Takže jedeš pod stan, nemusíš ho stavět a chrníš na pohodlné matraci. To jsem vypátral tajně, takže to víte dřív než web. Pokud chceš tohle ubytko, tak do Šiklandu napiš nebo zavolej. 

DRAXMOOR 

Strašidelný zámek Draxmoor už je v provozu a to každý víkend od 10 do 17 hod. Můžete se zastavit a nechat se vystrašit kdykoliv.
Třeba hned tuhle neděli 29.5.2016, při cestě na Den dětí v Šiklandu. Současně proběhne Setkání dvojčat a vícerčat a také Cyklotrialové závody mládeže. Zábavy tedy bude dost na celý den, tak kdyby jste měli pocit, že nestíháte, přijeďte už v sobotu večer, zazpíváme si na Animačním večeru s Josém, ubytko je ještě volný.

Myslím, že to důležité už víš. Všechno najdeš i na webu, aktuality na Facebooku nebo Instagramu

Tak děkujeme za pozornost a my zas někdy napíšme 
Johanka a Martin laugh 

 Rezervovat letní pobyt              Rezervovat dětský tábor   

 

Informace a ubytování 

tel

  +420 602 750 130
  +420 556 557 400

mail

      Info@sikland.cz

 

 

 

<<< zpět
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 194     rss: novinky akce   výměna odkazů