ABC ubytováníABC ubytování cestování

Chata Jawa

 

Nově zrekonstruovaná chata Jawa leží v horském rekreačním středisku Strážné v Krkonoších (ubytování v přírodě Královehradecký kraj). Horské rekreační středisko Strážné leží přímo v srdci Krkonoš, 6 km od Vrchlabí (směr Špindlerův Mlýn), v nadmořské výšce 800 m n. m. (rodinná dovolená v Krkonoších). Je to ideální místo pro letní i zimní vyžití (aktivní dovolená Strážné). Pro sportovně založené návštěvníky je připraveno hřiště na malou kopanou nebo tenisové kurty pod širým nebem (dovolená pro sportovce Krkonoše). Pro zábavu nejmenších návštěvníků je v centru obce k dispozici krásné dětské hřiště s prolézačkami, skluzavkou, houpačkami a dalšími atrakcemi (dovolená pro rodiny s dětmi Strážné). U hřiště je k dispozici hladká asfaltová plocha, vhodná pro jízdu na koloběžce a kolečkových bruslích (in-line Strážné). Rekreační středisko Strážné nabízí též přírodní cvičný horolezecký terén Hnědé skály, se stupni obtížnosti II-VII (dovolená pro horolezce Strážné). Přes Strážné vede cyklotrasa Správy KRNAP "Krkonošská diagonála" dlouhá 69 km (dovolená pro cyklisty Strážné). Lze využít také krkonošské cyklobusy (dovolená na kolech Strážné).

V zimě návštěvníky uspokojí několik lyžařských vleků nedaleko chaty (ubytování pro lyžaře Strážné). Skiareál Strážné je vybaven čtyřmi sjezdovými tratěmi všech stupňů obtížnosti, od modré až po černou (dovolená pro lyžaře Královehradecký kraj). Pro děti je připraven dětský vlek a velmi mírný cvičný svah v těsné blízkosti modré sjezdovky (rodinná dovolená Strážné). Kromě klasických sjezdovek je v areálu i snowtubing, freestyle snowpark vybavený osvětlením pro večerní jízdy, možné jsou i zimní projížďky na koních. Běžkaři jistě ocení perfektně upravené stopy přímo u chaty (ubytování pro běžkaře Královehradecký kraj). Běžecké stopy začínající ve Strážném jsou napojeny na Krkonošskou lyžařskou cestu. Sjezdovky jsou 2x denně upravovány rolbou, běžecké tratě pak 2x týdně.

Chata nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s přistýlkami (ubytování v horské chatě Krkonoše). Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením (kvalitní levné ubytování Strážné). Celková kapacita je 33 lůžek (skupinové ubytování Strážné). Hosté se mohou stravovat v jídelně, kde jsou podávány pokrmy české i mezinárodní kuchyně (ubytování na chatě se stravou Krkonoše). Dále je v objektu k dispozici společenská místnost s barem a televizí (ubytování pro skupiny Krkonoše). K dokonalé relaxaci těla po náročném dni poslouží sauna s odpočívárnou a ochlazovacím bazénkem (chata se saunou Krkonoše).

CHATA JAWA

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 108     rss: novinky akce   výměna odkazů