ABC ubytováníABC ubytování cestování

PENZION VERITAS

Penzion Veritas se nachází na okraji malebné vinařské vesničky Vranovice na jižní Moravě, cca 30 km jižně od Brna (rodinná dovolená Mušovská jezera). Penzion je zaměřen především na cykloturistiku, protože okolní krajina k cykloturistice přímo vybízí (penzion pro cyklisty Mušovská jezera a okolí). Vranovicemi prochází pět cyklostezek, z nichž nejvýznamnější je cyklostezka Brno – Vídeň (dovolená na kolech Mušovská jezera a okolí). Pro cyklisty je v penzionu k dispozici střežená úschovna kol (ubytování pro cyklisty Mušovská jezera a okolí).

Penzion nabízí ubytování v osmi komfortně vybavených a prostorných apartmánech, z nichž každý nabízí obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, televizi, koupelnu se samostatným WC a WiFi připojení zdarma (ubytování v apartmánech Mikulov a okolí). Kuchyňský kout je vybaven lednicí, elektrickým sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a základním nádobím (ubytování s vlastním vařením Mušovská jezera a okolí). Celková kapacita penzionu je 33 lůžek (rodinná dovolená Mikulov a okolí). Součástí penzionu Veritas je též prostorná restaurace s kapacitou 50 míst, s barem a samostatným dětským koutkem (penzion s restaurací Mušovská jezera a okolí). Dále je v penzionu klimatizovaná vinotéka, ve které si můžete vychutnat nejen kvalitní vína z vlastní produkce, ale i vína z produkce nejlepších vinařů z Vranovic a okolí (penzion s vinotékou Mikulov a okolí). Za hezkého počasí můžete využít posezení na zahrádce s grilem (penzion s letní zahrádkou Brno a okolí).

V prostorách penzionu Veritas lze uspořádat společenské i firemní akce jako rodinné oslavy, svatby, firemní akce, školení, prezentace, konference, semináře u Mušovských jezerPronájem společenských prostor není účtován a účastníkům akce je poskytnuta sleva na ubytování ve výši 20%!

Mezi další služby penzionu patří kamerami snímané parkoviště přímo u objektu (penzion s hlídaným parkovištěm Mušovská jezera a okolí), zapůjčení skútru značky Yamaha na výlety po okolí, služby maséra přímo do apartmánuprojížďka na koniřízená degustace a šestimístný automobil s řidičem pro řešení nenadálých situací při Vašich výletech po okolí a samozřejmě příjemný a ochotný personál.

Ubytování je vhodné pro turisty, cyklisty, rodiny s dětmi, skupiny i jednotlivce, seniory, páry, skupiny přátel v blízkosti Mušovských jezer.

Penzion Veritas

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 119     rss: novinky akce   výměna odkazů