ABC ubytováníABC ubytování cestování

Vila Vříšťalka

Vila Vříšťalka nabízí ubytování v atraktivní a turisty vyhledávané lokalitě Žďárské Vrchy, konkrétně v obci Vříšť, kterou obklopují rybníky, nádherné lesy i historické památky. Návštěvníci mohou využít ubytování v útulných pokojích s možností přistýlky. Pro úplné pohodlí hostů je zde k dispozici bazén, sauna a možnost objednání masáží přímo na pokoj.  Okolí vily přímo vybízí ke sportovnímu i společenskému vyžití (aktivní dovolená Žďárské vrchy). Návštěvníci mohou zavítat na mimořádně zachovalý středověký hrad Pernštejn, který je druhou nejnavštěvovanější památkou v České Republice. Nedaleko se také nachází město Žďár nad Sázavou, kde se celoročně konají zajímavé akce. Sportovně založení hosté mohou navštívit bowling, lanové centrum či jezdecký klub.  Milovníci přírody mohou zavítat například k Malinské skále či přírodnímu skalnímu Útvaru Čtyři palice. Výše zmiňovaná místa jsou pouze zlomkem atraktivních míst, která oblast Žďárských Vrchů nabízí (ubytování pro milovníky přírody Žďárské vrchy)

 

Tradiční Hostinec Vříšť

Tradiční Hostinec Vříšť se nachází v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, které se bez nadsázky dají považovat za jednu z posledních nedotčených oáz klidné a čisté přírody v srdci Česka. Ubytování navazuje na prvorepublikový zájezdní hostinec, který byl provozován až do roku 1939. Hosté prožijí ubytování s historickou atmosférou. Hostinec nabízí ubytování v pětilůžkovém, třílůžkovém a dvoulůžkovém pokoji, dále pak ubytování v apartmánu s kuchyňkou a verandou. Restaurace nabízí kvalitní českou kuchyni, která využívá místních i regionálních surovin a její atmosféra stáhne hosty zpět do starých časů. V okolí hostince se nachází náročné i méně náročné cyklotrasy (ubytování pro cyklisty Žďárské vrchy). Hostinec také nabízí ubytování vhodné pro lyžaře a běžkaře, díky nespočtu běžeckých tras a skiareálů v okolí. Tradiční Hostinec Vříšť se nachází v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, které se bez nadsázky dají považovat za jednu z posledních nedotčených oáz klidné a čisté přírody v srdci Česka. Ubytování navazuje na prvorepublikový zájezdní hostinec, který byl provozován až do roku 1939. Hosté prožijí ubytování s historickou atmosférou. Hostinec nabízí ubytování v pětilůžkovém, třílůžkovém a dvoulůžkovém pokoji, dále pak ubytování v apartmánu s kuchyňkou a verandou. Restaurace nabízí kvalitní českou kuchyni, která využívá místních i regionálních surovin a její atmosféra stáhne hosty zpět do starých časů. V okolí hostince se nachází náročné i méně náročné cyklotrasy (ubytování pro cyklisty Žďárské vrchy). Hostinec také nabízí ubytování vhodné pro lyžaře a běžkaře, díky nespočtu běžeckých tras a skiareálů v okolí. 

 

Velice se těšíme na Vaši návštěvu!

 

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 123     rss: novinky akce   výměna odkazů