ABC ubytováníABC ubytování cestování

PENSION LES, s.r.o.

Pension LES najdeme v obci Srbská Kamenice, která se nachází v oblasti Českosaského Švýcarska. Zdejší kraj je unikátní svou florou i faunou a samotný pobyt bude blahodárný pro Vaše zdraví. Díky velmi čisté přírodě zde roste velké množství vzácných rostlin. Hosté mohou navštívit Pravčickou bránu, jednu z největších přirozených skalních bran na našem kontinentu. Její rozměry jsou úctyhodné, přesto se při pohledu z blízka zdají býti ještě větší. Okolí je doslova protkáno řadou nádherných skalních vyhlídek v okolí (ubytování pro pěší turisty Ústecký kraj). Region Českého Švýcarska a přilehlého okolí patří bezesporu mezi nejkrásnější místa v České republice a je stvořený pro konání různých skupinových a individuálních aktivit. Okolí pensionu je protkáno řadou zámků i skalních hradů. Na své si zde přijdou také sportovci, rybáři i pěší turisti (ubytování pro všechny České Švýcarsko). Během horkých letních měsíců mohou hosté využít k odpočinku u vody koupaliště v České Kamenici, přírodní nádrž Srbská Kamenice, rybník Stará Oleška či Aquapark v Děčíně (aktivní dovolená Ústecký kraj).  Rodiny s dětmi mají možnost navštívit proslulou Děčínskou ZOO se svou zajímavou expozicí:  přírodní výběh medvědů grizzly, Ptačí dům, Jižní a Severní Amerika, Indonésie, fauna Českosaského Švýcarska, kočkovité šelmy, horští kopytníci a mnoho jiných. Okolí nabízí nespočet možností pro aktivní vyžití rodin s dětmi (rodinné pobyty na Ústecku).                                                                                                

Hosté mají možnost ubytování ve dvoulůžkových, čtyřlůžkových a třílůžkovém pokoji, z nichž některé disponují balkónem. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC a televizorem (kvalitní ubytování České Švýcarsko). Součástí pensionu je také restaurace s letní terasou a wifi připojením, která nabízí možnost stravování formou snídaní či polopenze (zážitková gastronomie Ústecký kraj). Prostory restaurace jsou ideální pro pořádání společenských akcí, oslav, večírků či firemních akcí (pořádání společnských a firemních akcí Ústecký kraj). Pension disponuje vlastním parkovištěm (ubytování s parkovištěm na Ústecku). V pensionu jsou vítány také rodiny s dětmi (rodinná dovolená Srbská Kamenice a okolí). Prostory a okolí pensionu jsou také vhodné pro skupinové ubytování, ubytování turistů, cyklistů, rybářů, párů jednotlivců i seniorů. Všichni návštěvníci mají jedinečnou možnost zažít rodinnou atmosféru a individuální přístup ke všem hostům. 

Na závěr přidáváme několik typů na výlety. Okolí Pensionu LES je opravdu rozmanité. Nachází se zde hrady a zámky (Děčín, Lemberk či Zákupy), dále skalní hrady (Falkeštejn, Tolštejn či Pustý zámek) a nespočet rozhleden a vyhlídek. Zámek Děčín nabízí zajímavé prohlídkové trasy. Prohlídková trasa v někdejším reprezentativním křídle návštěvníky zavede do soukromého apartmá majitele zámku a společenských místností v prvním patře. V této části se dochovala velká část původního vybavení, například parkety, dveře či dřevěné obložení stěn. K nejzajímavějším prostorům patří Modrý sál s dochovanými nástěnnými malbami nebo Věžový kabinet s překrásným výhledem. Součástí prohlídky je také monumentální zámecká konírna. Nejstarší a jednou z nejhezčích upravených vyhlídek v Národním parku České Švýcarsko je vyhlídka Belvedér. Je z ní krásný výhled do 130 m hlubokého kaňonu řeky Labe a na stolové hory Zirkelstein a Kaiserkrone na německé straně hranice (dovolená pro milovníky přírody Ústecký kraj). Dalším z center Národního parku České Švýcarsko jsou Jetřichovice. Na skále nad vsí je z dálky viditelný altán - Mariina vyhlídka. Původně šlo o požární pozorovatelnu, kterou turistům zpřístupnil v roce 1856 kníže Ferdinand Kinský. Z tehdejšího názvu Velký Ostrý byla skála přejmenována podle manželky majitele panství - kněžny Marie Anny Kinské. Rodiny s dětmi mohou navštívit tzv. Jeskyni Víl. Jedná se o skalní převis nedaleko Kyjova, kde zima každoročně vykouzlí čarokrásnou ledovou výzdobu (rodinná dovolená Ústecký kraj). To vše a mnohem více v Českém Švýcarsku.
 
Velice se těšíme na Vaši návštěvu!
 
Pension LES, s.r.o. 
 

<<< zpět
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 126     rss: novinky akce   výměna odkazů