ABC ubytováníABC ubytování cestování

PENZION KOZÍ CHLÍVEK

Kozí chlívek

Nově postavený rodinný penzion a restaurace Kozí chlívek se nachází v centru obce Deštné v Orlických horách. Svou polohou je to ideální místo pro strávení aktivní i relaxační dovolené v Orlických horách. V rámci ubytování poskytuje i služby pro wellness pobyt - masáže, sauna, aromatické bylinkové koupele, vířivka (penzion s wellness Orlické hory), adrenalinové zážitky - lanový park, čtyřkolky, tříkolky, terénní kolečkové lyže, koloběžky, k dispozici je také posilovna a pingpongový stůl (penzion s posilovnou Orlické hory). V zimě můžete využít Areál Marta I a II hlavní lyžařský areál, čeká zde na Vás sedačková lanovka a sjezdovky všech náročností (dovolená pro lyžaře Orlické hory). V létě je oblast vhodná pro provozování horské turistiky a cykloturistiky (dovolená pro pěší turisty i cyklisty Orlické hory). 

Pro ubytování Vám můžeme nabídnout 10 pokojů s vlastním sociálním zařízením v celkové kapacitě 31 osob. Pokoje jsou s maximálním citem vybudované tak, aby ladily s interiérem Kozího chlívku. Pokoje jsou tematicky rozděleny, můžete se ubytovat např. v levandulovém, pomněnkovém či šípkovém pokoji (rodinná dovolená Deštné a okolí). Penzion je velmi vhodný i pro ubytování rodin s dětmi, pro které jsou připraveny tři dětské koutky a krásné hřiště (penzion s dětským hřištěm Orlické hory), které je umístěno před zahrádkou restaurace a penzionu Kozí chlívek (penzion s dětským koutkem Orlické hory). Lákadlem je určitě též hraní za pecí. V Kozím chlívku si také můžete domluvit wellness pobyt. Jeho programždy navrhujeme a upravujeme přesně pro Vás. Wellness pobyt zahrnuje nejrůznější kombinace adrenalinových zážitků (terénních tříkolek, čtyřkolek, koloběžek, kolečkových lyží, až po lanový park, lezeckou stěnu, nebo smažírnu ryb) s wellness rozmazlováním a horským nádechem relaxace a odpočinku (wellness pobyty Orlické hory). Mezi oblíbené zážitky určené pro wellness pobyt patří sauna, masáž, aromatická koupel v dřevěné vaně se směsí bylinek nebo vířivka (ubytování s wellness Orlické hory).

Hosté se mohou stravovat v restauraci, která je součástí penzionu (penzion s restaurací Deštné a okolí). Připravují se zde výtečné pokrmy české a staročeské domácí kuchyně (ubytování se stravováním Deštné a okolí). Jídla jsou vždy připravována z čerstvých a kvalitních potravin. Stálý jídelní lístek restaurace je doplňován o čerstvé sezónní speciality. Kozí tým pro Vás připravuje v průběhu roku různé tématické akce. Tradice a zvyky je dobré připomínat, proto u nás můžete strávit čas v duchu Masopustu, Pašijového týdne, Škaredé středy, Zeleného čtvrtka, Velkého pátku, Bílé soboty, Božího hodu velikonočního, Velikonočního pondělí, Aprílu, Pálení čarodějnic a filipojakubské noci, 1. Máje – lásky času, Dušiček, Sv. Martina, Adventu, Barborky, Mikuláše, Vánoc, Nového roku a Tří králů.V letních měsících můžete posedět na zahrádce s krásným výhledem do přírody (restaurace se zahrádkou Orlické hory). restaurace pro 60 osob je vybudována s maximálním citem, tak aby ladila s interiérem celého penzionu. Z restaurace je přímý přístup na krásnou dřevěnou terasu s výhledem do přírodní scenérie a má kapacitu 30 osob. Restaurace Kozího chlívku je nekuřácká. Penzion a restaurace je tak ideálním zázemím pro pořádání akcí všemožného druhu od různých oslav, hostin, večírků, rautů. Náš Kozí tým Vám rád zprostředkuje a připraví jakékoli pohoštění a posezení podle Vašich přání a požadavků. Uprostřed Orlických hor Vám připravíme svatbu jako z pohádky (svatby a svatební hostiny Orlické hory).

wellness

KOZÍ CHLÍVEK

 

<<< zpět
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 85     rss: novinky akce   výměna odkazů