ABC ubytováníABC ubytování cestování

Centrum tradičních řemesel a Zábavné centrum řeky Ohře

Statek Bernard – Centrum tradičních řemesel a Zábavné centrum řeky Ohře

To je spousta zábavy, zážitků, ale i hodinové rychlokurzy a kurzy několikadenní, po kterých získáte v řemesle základní zručnost. Centrum tradičních řemesel v Královském Poříčí leží 10 minut autem od Karlových Varů. Statek Bernard, to je také ubytování pro rodiny s dětmi na Karlovarsku.

 

Od srpna 2011 je na statku Bernard novinkou ojedinělá expozice Zábavného centra řeky Ohře. Pomocí interaktivních modelů Vám jsou představeny zajímavosti z celého toku řeky. Na obrovském modelu Ohře jsou umístěny dotykové obrazovky s videospoty na kterých zhlédnete více než 80 zajímavostí jak z německé, tak z české strany.

 

 

Expozice je inspirativním zdrojem informací také pro děti, neboť je prezentována přístupnou a zábavnou formou. Modely všech mostů, dolů, staveb a jezů jsou interaktivní (interaktivní výstava u Karlových Varů), sami si tedy zvolíte, jak moc chcete být o dané atrakci informováni. Získáte zde navíc spoustu zajímavých tipů na výlety do okolí nejen v Čechách, ale i v německém příhraničí.

 

 

 Více informací na: www.statek-bernard.cz

<<< zpět
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 237     rss: novinky akce   výměna odkazů