ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Hotelová ubytovna ŽĎAS
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Vysočina
Oblast: Žďárské vrchy
Lokalita: Žďár nad Sázavou
GPS: 49°33'29.281"N 15°55'58.863"E

Web: www.ubytovnazdas.cz
E-mail: ubytovna@zdas.cz
Telefon: +420 566 646 001
Mobil: +420 602 579 806
FAX: +420 566 642 847

Typ objektu: turistická ubytovna
Kapacita: 132
Počet ložnic: 66
Kat.: ****

Cena za osobu a den od: 450 Kč
Cena za osobu a týden od: 3150 Kč
Cena za osobu a den od: 17 EUR
Cena za osobu a týden od: 121 EUR

Kód objektu: CZ-135  
Pošlete odkaz:

Fotografie
ubytování pro rodiny s dětmi Žďár nad Sázavou
Dovolená pro cyklisty s úschovnou kol Žďár nad Sázavou

Hotelová ubytovna ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

Levné ubytování pro všechny věkové kategorie na Vysočině

Hledáte kvalitní a přitom levné ubytování na Vysočině? Hotelová Ubytovna Žďas ve Žďáru nad Sázavou zajistí pohodlné a levné ubytování pro všechny věkové kategorie. Hotelová ubytovna Žďas poskytuje ubytování pro rodiny s dětmi, ubytování pro cyklisty, ubytování pro skupiny, ubytování pro jednotlivce i ubytování pro obchodní cestující na Vysočině, ale také kvalitní rekreační vyžití a dokonalé zázemí pro Vaše výlety po Žďársku (Dovolená pro pěší turisty Žďár nad Sázavou a okolí). Pro cyklisty je připravena úschovna kol, kde se lze v klidu připravit na další cyklostezky na Vysočině a v okolí Žďáru nad Sázavou (Dovolená pro cyklisty s úschovnou kol Žďár nad Sázavou). V okolí hotelové ubytovny se nacházejí upravované běžecké tratě, značené cyklostezky a cyklotrasy (Ubytování pro běžkaře a lyžaře Žďárské Vrchy).

Objekt disponuje 66 dvoulůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením, ledničkou, TV (Ubytování pro velké skupiny Žďár nad Sázavou a okolí). Hosté se mohou zdarma připojit k WiFi. Na každém patře je k dispozici nadstandardně vybavená kuchyňka pro přípravu vlastních pokrmů (Ubytování s vlastním vařením Žďár nad Sázavou a okolí). Další společenské prostory jako televizní místnost, herna či posilovna, doplňují aktivity o společenské vyžití, kdy je možno si zahrát kulečník, elektronické šipky či stolní fotbal. Herna je jedinou místností v celém objektu, kde je povoleno kouřit. Prádelna se sušárnou příjemně a funkčně vyplňují prostor pro nezbytné doplňky (Úschovna kol a lyží Žďár nad Sázavou). Ubytovaným můžeme zajistit snídaně ve vedlejším hotelu (Ubytování se snídaní Žďár nad Sázavou a okolí).

Čipové karty místo klíčů, vlastní kamerový systém a nepřetržitý provoz recepce jsou výhody, které ocení jak rekreanti, tak i obchodní cestující či zaměstnanci v oblasti Vysočiny (Ubytování pro obchodní cestující Žďár nad Sázavou a okolí). Bezkonkurenční ceny a vysoká kvalita ubytování v jednom, to vše i mnoho dalšího nabízí našim hostům ubytovna Žďas (Celoroční ubytování na Vysočině).

Kvalitní levné ubytování Žďár nad Sázavou, hotelová ubytovna Žďár nad Sázavou, ubytování pro rodiny s dětmi Žďár nad Sázavou, ubytování pro skupiny Žďár nad Sázavou, ubytování pro cyklisty Žďár nad Sázavou, ubytování pro turisty Žďár nad Sázavou, ubytování s vlastním vařením Žďár nad Sázavou, ubytování se snídaní Žďár nad Sázavou, celoroční ubytování Žďár nad Sázavou, ubytování pro lyžaře a běžkaře Žďár nad Sázavou, rodinná dovolená Žďár nad Sázavou, aktivní dovolená Žďár nad Sázavou, skupinové ubytování Žďár nad Sázavou, ubytování pro obchodní partnery Žďár nad Sázavou, ubytování s úschovnou kol Žďár nad Sázavou.

Zde si můžete prohlédnout vnitřní prostory a okolí Hotelové ubytovny Žďas.

Běžecké lyžováníNekuřáciWC, sprcha na pokojiTV na pokojiFitnessJízda na koniInternetCykloturistika

aktivní dovolená Žďár nad Sázavou
Celoroční ubytování na Vysočině
Ubytování s vlastním vařením Žďár nad Sázavou a okolí
Ubytovna Žďas - firemní akce
Ubytování se snídaní Žďár nad Sázavou a okolí
ubytování pro obchodní cestující Žďár nad Sázavou a okolí
Úschovna kol a lyží Žďár nad Sázavou
Kvalitní levné ubytování Žďár nad Sázavou

Mohlo by Vás zajímat
Žďár nad Sázavou Zámek Žďár nad Sázavou
Zámek Žďár nad Sázavou

Skutečné historické centrum města Žďáru nad Sázavou se nachází v areálu bývalého areálu cisterciáckého kláštera, dnešního zámku v majetku Dr. Radslava Kinského. V současné době zde najdete vedle Správy hospodářství Dr. Kinského a Správy farnosti několik zajímavých expozic a výstav. Světoznámé je muzeum knihy, největší toho druhu v Evropě, stálá výstava "Umění baroka" ze sbírek NG v Praze, expozice ze života architekta Jana Santiniho Aichla, Galerie Kinských a další příležitostné výstavy.

Jihlava Zoologická zahrada Jihlava
Zoo Jihlava - Lvíčci

Vítejte v našem areálu Zoo, který je situovaný v malebném údolí řeky Jihlávky. Pestrá a poutavá expozice zvířat je vzdálena pouhých 10 minut chůze od centra města. Během chvíle se tak ocitnete uprostřed krajiny s vodními plochami, zalesněnými svahy, loukami i skálami. Zoo bez mříží je domovem pro takřka 150 druhů exotických zvířat, včetně druhů ohrožených vyhubením. Specializuje se na chov kočkovitých šelem, plazů a opic.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dolní Rožínka 5 Strašidelný zámek DraXmoor
Strašidelný zámek DraXmoor Dolní Rožínka - Vysočina

Strašidelný zámek DraXmoor je jeden z areálů komplexu Šikland. Jedná se o ojedinělý projekt umístěný v majestátní budově bývalé zámecké sýpky ze 14. století tyčící se nad ponurým jezerem (Výlety s dětmi Vysočina). Zámek návštěvníkům nabídne strašidelně-fantastickou expozici kombinovanou atraktivními exponáty, originálními sklepními prostory a středověko-pohádkovým tržištěm. 3D Kino představí film, který Vás uvede do světa fantazie v exkluzivní podobě trojrozměrných obrázků - 3D technologie. Zámek návštěvníkům nabídne strašidelně-fantastickou expozici (Zážitkové programy pro rodiny s dětmi Vysočina).

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 198     rss: novinky akce   výměna odkazů