ABC ubytováníABC ubytování cestování
Poslat informaci přátelům
 
Vaše e-mailová adresa     E-mailová adresa příjemce

Předmět e-mailu

Váš text do e-mailu:


Do e-mailu bude automaticky přidán tento text

Podrobnosti na adrese:
www.abc-hotel.cz/cz/oo01287-hotelova-ubytovna-zdas-zdar-nad-sazavou

Název objektu: Hotelová ubytovna ŽĎAS
Lokalita: Žďár nad Sázavou
Telefon: +420 566 646 001
Mobil: +420 602 579 806
FAX: +420 566 642 847
E-mail: ubytovna@zdas.cz
Web: www.ubytovnazdas.cz
Oblast: Žďárské vrchy  Kraj: Vysočina  Země: Česká republika
Typ objektu: turistická ubytovna
Kapacita: 132
Počet ložnic: 66
Kat.: ****

Hledáte kvalitní a přitom levné ubytování na Vysočině? Hotelová Ubytovna Žďas ve Žďáru nad Sázavou zajistí pohodlné a levné ubytování pro všechny věkové kategorie. Hotelová ubytovna Žďas poskytuje ubytování pro rodiny s dětmi, ubytování pro cyklisty, ubytování pro skupiny, ubytování pro jednotlivce i ubytování pro obchodní cestující na Vysočině, ale také kvalitní rekreační vyžití a dokonalé zázemí pro Vaše výlety po Žďársku (Dovolená pro pěší turisty Žďár nad Sázavou a okolí). Pro cyklisty je připravena úschovna kol, kde se lze v klidu připravit na další cyklostezky na Vysočině a v okolí Žďáru nad Sázavou (Dovolená pro cyklisty s úschovnou kol Žďár nad Sázavou). V okolí hotelové ubytovny se nacházejí upravované běžecké tratě, značené cyklostezky a cyklotrasy (Ubytování pro běžkaře a lyžaře Žďárské Vrchy).Tento e-mail byl odeslán návštěvníkem serveru www.abc-hotel.cz IP adresa odesílatele:3.236.126.101

Informace
Hotelová ubytovna ŽĎAS
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Vysočina
Oblast: Žďárské vrchy
Lokalita: Žďár nad Sázavou
GPS: 49°33'29.281"N 15°55'58.863"E

Web: www.ubytovnazdas.cz
E-mail: ubytovna@zdas.cz
Telefon: +420 566 646 001
Mobil: +420 602 579 806
FAX: +420 566 642 847

Typ objektu: turistická ubytovna
Kapacita: 132
Počet ložnic: 66
Kat.: ****

Cena za osobu a den od: 450 Kč
Cena za osobu a týden od: 3150 Kč
Cena za osobu a den od: 17 EUR
Cena za osobu a týden od: 121 EUR

Kód objektu: CZ-135  
Pošlete odkaz:

Fotografie
ubytování pro rodiny s dětmi Žďár nad Sázavou
Dovolená pro cyklisty s úschovnou kol Žďár nad Sázavou
Ubytování pro běžkaře a lyžaře Žďárské Vrchy
aktivní dovolená Žďár nad Sázavou

Hotelová ubytovna ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

Levné ubytování pro všechny věkové kategorie na Vysočině

Hledáte kvalitní a přitom levné ubytování na Vysočině? Hotelová Ubytovna Žďas ve Žďáru nad Sázavou zajistí pohodlné a levné ubytování pro všechny věkové kategorie. Hotelová ubytovna Žďas poskytuje ubytování pro rodiny s dětmi, ubytování pro cyklisty, ubytování pro skupiny, ubytování pro jednotlivce i ubytování pro obchodní cestující na Vysočině, ale také kvalitní rekreační vyžití a dokonalé zázemí pro Vaše výlety po Žďársku (Dovolená pro pěší turisty Žďár nad Sázavou a okolí). Pro cyklisty je připravena úschovna kol, kde se lze v klidu připravit na další cyklostezky na Vysočině a v okolí Žďáru nad Sázavou (Dovolená pro cyklisty s úschovnou kol Žďár nad Sázavou). V okolí hotelové ubytovny se nacházejí upravované běžecké tratě, značené cyklostezky a cyklotrasy (Ubytování pro běžkaře a lyžaře Žďárské Vrchy).

Máme pro Vás k dispozici 66 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, ledničkou, tv, komunikačním telefonem a přípojkou k internetu. Ve všech pokojích platí zákaz kouření (kouření je povoleno jen na vyhrazených místech). Místo klíčů dostanete čipovou kartu.

Objekt disponuje 66 dvoulůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením, ledničkou, TV (Ubytování pro velké Žďár nad Sázavou a okolí). Hosté se mohou zdarma připojit k WiFi. Na každém patře je k dispozici nadstandardně vybavená kuchyňka pro přípravu vlastních pokrmů (Ubytování s vlastním vařením Žďár nad Sázavou a okolí). Další společenské prostory jako televizní místnost, herna či posilovna, doplňují aktivity o společenské vyžití, kdy je možno si zahrát kulečník, elektronické šipky či stolní fotbal. Herna je jedinou místností v celém objektu, kde je povoleno kouřit. Prádelna se sušárnou příjemně a funkčně vyplňují prostor pro nezbytné doplňky (Úschovna kol a lyží Žďár nad Sázavou). Ubytovaným můžeme zajistit snídaně ve vedlejším hotelu (Ubytování se snídaní Žďár nad Sázavou a okolí).

Čipové karty místo klíčů, vlastní kamerový systém a nepřetržitý provoz recepce jsou výhody, které ocení jak rekreanti, tak i obchodní cestující či zaměstnanci v oblasti Vysočiny (Ubytování pro obchodní cestující Žďár nad Sázavou a okolí). Bezkonkurenční ceny a vysoká kvalita ubytování v jednom, to vše i mnoho dalšího nabízí našim hostům ubytovna Žďas (Celoroční ubytování na Vysočině).

Kvalitní levné ubytování Žďár nad Sázavou, hotelová ubytovna Žďár nad Sázavou, ubytování pro rodiny s dětmi Žďár nad Sázavou, ubytování pro skupiny Žďár nad Sázavou, ubytování pro cyklisty Žďár nad Sázavou, ubytování pro turisty Žďár nad Sázavou, ubytování s vlastním vařením Žďár nad Sázavou, ubytování se snídaní Žďár nad Sázavou, celoroční ubytování Žďár nad Sázavou, ubytování pro lyžaře a běžkaře Žďár nad Sázavou, rodinná dovolená Žďár nad Sázavou, aktivní dovolená Žďár nad Sázavou, skupinové ubytování Žďár nad Sázavou, ubytování pro obchodní partnery Žďár nad Sázavou, ubytování s úschovnou kol Žďár nad Sázavou.

Zde si můžete prohlédnout vnitřní prostory a okolí Hotelové ubytovny Žďas.

Běžecké lyžováníNekuřáciWC, sprcha na pokojiTV na pokojiFitnessJízda na koniInternetCykloturistika

Celoroční ubytování na Vysočině
Ubytování s vlastním vařením Žďár nad Sázavou a okolí
Ubytovna Žďas - firemní akce
Ubytování se snídaní Žďár nad Sázavou a okolí
ubytování pro obchodní cestující Žďár nad Sázavou a okolí
Úschovna kol a lyží Žďár nad Sázavou
Kvalitní levné ubytování Žďár nad Sázavou

Pro chvíle oddechu lze navštívit volně přístupnou televizní místnost, zahrát si kulečník, elektronické šipky, stolní fotbal, zacvičit si v posilovně, nebo si jen tak posedět s přáteli u kávy či cigarety v herně.
Mohlo by Vás zajímat
Žďár nad Sázavou Zámek Žďár nad Sázavou
Zámek Žďár nad Sázavou

Skutečné historické centrum města Žďáru nad Sázavou se nachází v areálu bývalého areálu cisterciáckého kláštera, dnešního zámku v majetku Dr. Radslava Kinského. V současné době zde najdete vedle Správy hospodářství Dr. Kinského a Správy farnosti několik zajímavých expozic a výstav. Světoznámé je muzeum knihy, největší toho druhu v Evropě, stálá výstava "Umění baroka" ze sbírek NG v Praze, expozice ze života architekta Jana Santiniho Aichla, Galerie Kinských a další příležitostné výstavy.

Jihlava Zoologická zahrada Jihlava
Zoo Jihlava - Lvíčci

Vítejte v našem areálu Zoo, který je situovaný v malebném údolí řeky Jihlávky. Pestrá a poutavá expozice zvířat je vzdálena pouhých 10 minut chůze od centra města. Během chvíle se tak ocitnete uprostřed krajiny s vodními plochami, zalesněnými svahy, loukami i skálami. Zoo bez mříží je domovem pro takřka 150 druhů exotických zvířat, včetně druhů ohrožených vyhubením. Specializuje se na chov kočkovitých šelem, plazů a opic.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dolní Rožínka 5 Strašidelný zámek DraXmoor
Strašidelný zámek DraXmoor Dolní Rožínka - Vysočina

Strašidelný zámek DraXmoor je jeden z areálů komplexu Šikland. Jedná se o ojedinělý projekt umístěný v majestátní budově bývalé zámecké sýpky ze 14. století tyčící se nad ponurým jezerem (Výlety s dětmi Vysočina). Zámek návštěvníkům nabídne strašidelně-fantastickou expozici kombinovanou atraktivními exponáty, originálními sklepními prostory a středověko-pohádkovým tržištěm. 3D Kino představí film, který Vás uvede do světa fantazie v exkluzivní podobě trojrozměrných obrázků - 3D technologie. Zámek návštěvníkům nabídne strašidelně-fantastickou expozici (Zážitkové programy pro rodiny s dětmi Vysočina).

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2020   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 48     rss: novinky akce   výměna odkazů