
Kraj: Karlovarský kraj - Karlovarsko
Oblast: Krušné hory
Lokalita: Nové Město
GPS: 50°22'8.808"N 12°54'7.075"E
Web: www.pam.jachymov.cz
E-mail: hotel_pam@jachymov.cz
Telefon: +420 353 811 064
Mobil: +420 603 282 776
FAX: +420 353 811 226
Typ objektu: horský areál
Kapacita: 180
Počet ložnic: 57
Kat.: ***
Cena za osobu a den od: 200 Kč
Cena za osobu a týden od: 1400 Kč
Cena za osobu a den od: 9 EUR
Cena za osobu a týden od: 63 EUR
Kód objektu: CB-068
Horské středisko PAM, Nové Město
Rekreační středisko PAM posazené v nadmořské výšce 900 m ve vlídné a romantické krajině Krušných hor se sestává z několika objektů o celkové kapacitě 180 lůžek. Středisko se nachází na strategickém místě ve vzdálenosti 6 km od ski areálu Boží Dar a 25 km od lázeňského města Karlovy Vary, z hotelové terasy se naskýtá překrásný výhled na masiv Klínovce i na celé údolí lázeňského města Jáchymov. Našim hostům nabízíme širokou škálu služeb, catering a široké možnosti aktivního vyžití v každém ročním období. Každý si zde může zvolit ubytování i služby dle svého gusta, objekty jsou vhodné jak pro rodinnou dovolenou, tak i pro pořádání firemních či společenských akcí.
Hotel Bellevue i Hotel Petr disponují příjemně vybavenými pokoji s vlastním sociálním zařízením (některé s balkonem) a vlastními restauracemi se širokým sortimentem nápojů i specialit, které uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Horská chata PAM pak poskytne příjemné zázemí s možností vlastního vaření i relaxace ve dvou společenských místnostech. Areál disponuje vlastním parkovištěm pro osobní automobily i autobusy, v bezprostředním okolí naleznete upravené běžecké tratě, vleky, sjezdovky, cyklotrasy. Provozujeme vlastní ski busy, které jsou pro hotelové hosty zcela zdarma. V létě zajišťujeme sjíždění řeky Ohře na raftech. Přímo v objektu je v zimě lyžařský vlek pro nejmenší a půjčovna lyží v létě pak silničních skútrů a horských kol. Součástí střediska je také sauna a fitness.
| Pá 30.07.2010 | So 31.07.2010 | Ne 01.08.2010 | Po 02.08.2010 | Út 03.08.2010 |
Originální provoz pravých Pivních lázní se nachází v historických sklepeních pivovarského hotelu U Sládka***. Jedná se o rekondiční lázeňskou terapii využívající kombinaci léčebných účinků teplé minerální vody, piva, surovin pro výrobu piva, produktů vznikajících při výrobě piva a klasické i speciální masáže. Pravé pivní lázně zahrnují přísadové koupele, léčivé zábaly, masáže a pitné kúry. Cílem procedur je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Procedury mají ozdravný účinek na pleť a vlasy, způsobují uvolnění svalů, prohřátí kloubů a podporují imunitní systém organismu.
Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Nabízíme vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno), jižní Morava, Český Ráj a další. V online katalogu můžete vybírat objekt podle termínu, počtu osob, lokality, vybavení a dalších měřítek. V detailu každého objektu si můžete ověřit aktuální obsazenost a v případě zájmu přímo vyplnit objednávku. Stálým hostům poskytujeme slevy.
Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny. Každý týden pro Vás připravujeme mnoho aktivit i atrakcí, jako je akční divadlo, westernová show, vrcholem týdne je vždy mimořádná sobotní akce. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní tábory.
Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...
Yellow Point spol. s r.o. ve Špindlerově Mlýně je sportovní a vzdělávací agentura, která působí nejen po celé České republice, ale i v zahraničí. Hlavní činností je příprava a realizace sportovních, vzdělávacích a zábavných programů pro skupiny i jednotlivce. Za deset let své existence má Yellow Point bohaté zkušenosti v těchto oblastech: Firemní akce – vzdělávací, sportovní, teambuildingové a adrenalinové programy, dále firemní večírky, firemní oslavy, cattering. „Program na klíč“- sestavíme pro Vás nabídku konkrétního programu přesně podle Vašich představ. V létě ve střediscích Špindlerův Mlýn a Janské Lázně nabízíme tyto sportovní aktivity: motorové čtyřkolky, teréní koloběžky, lanové aktivity–přemostění, obří houpačka a lanový park, zorbing, lezení, slaňování, triole, projížďky na raftech. Máte také možnost zakoupit dárkový certifikát na vybrané aktivity, více na web. stránkách.PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE






