ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Hotel Petra
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Liberecký kraj - Liberecko
Oblast: Jizerské hory
Lokalita: Liberec
GPS: 50°44'33.962"N 15°1'20.361"E

Web: www.hotelpetra.cz
E-mail: rezervace@hotelpetra.cz
Telefon:
Mobil: +420 731 526 164
FAX:

Typ objektu: hotel
Kapacita: 48
Počet ložnic: 20
Kat.: ***


Kód objektu: CZ-016  
Pošlete odkaz:

Fotografie
Luxusní ubytování v Liberci
Firemní akce oslavy v Liberci
Rodinná dovolená Liberec a okolí
Dovolená pro cyklisty Liberec
hotel v Liberci s bezbariérovými pokoji
Hotel s restaurací na Liberecku
Ubytování pro rodiny s dětmi Liberec
Víkendové pobyty v Liberci
životních jubilea, třídní srazy, oslavy promocí Liberec
svatby, svatební hostiny, oslavy Liberecký kraj
firemní akce, přednášky, sympózia a teambuilding v Liberci
pobytové balíčky Liberec
víkendové pobyty Liberecký kraj
prodloužené pobyty Liberec
rodinné pobyty Liberec

Hotel Petra, Liberec

Sportovní pobyty a soustředění Liberec

Hotel Petra je moderní objekt nabízející kvalitní ubytování pod Ještědem (Luxusní ubytování v Liberci). Tento hotel v Liberci poskytuje pěkné vybavení jak pro rodinné pobyty v Liberci, tak i skvělé zázemí pro společenské a firemní akce, školení, svatby v Liberci (Firemní akce oslavy v Liberci). Z oken hotelu mohou naši hosté obdivovat výhled na Liberec i překrásný výhled na Ještěd (Rodinná dovolená Liberec a okolí). Poloha hotelu vybízí v zimě k návštěvě blízkého ski areálu, v létě pak k cykloturistice – Vaše aktivní dovolená v Liberci (Dovolená pro cyklisty Liberec). Součástí hotelu je také soukromá mateřská školka pro děti.

Náš hotel nabízí ubytování v Liberci pro každého! Proč se ubytovat v Liberci v našem hotelu? Protože představuje ideální ubytování pro rodiny s dětmi i sportovce, firemní klienty i prožití nádherné dovolené v Liberci. Těšíme se na Vás!

Naše hotelové ubytování pod sjezdovkou je zajištěno v pokojích s vlastním sociálním zařízením, některé pokoje jsou bezbariérové (hotel v Liberci s bezbariérovými pokoji) - Ubytování pod sjezdovkou Liberec. Ve všech prostorách hotelu je možnost WIFI připojení na internet. Součástí hotelu je restaurace (Hotel s restaurací na Liberecku), kde máte možnost širokého výběru pokrmů z tradiční české kuchyně i našich specialit, nabízíme rovněž dietní a vegetariánské pokrmy (Ubytování pro rodiny s dětmi Liberec). Restaurace i přilehlý salónek jsou skvělým místem pro společenské akce či uzavřenou společnost. Těšit se v restauraci můžete na pivo Plzeň. Ski areály v Liberci i cyklotrasy na Liberecku jsou zárukou sportovně prožité dovolené (Víkendové pobyty v Liberci) - Prodloužené pobyty Liberecký kraj.

Restaurace hotelu Petra je vhodná pro: svatby, svatební hostiny, oslavy životních jubileí, třídní srazy, oslavy promocí, firemní akce, přednášky, sympózia a teambuilding v Liberci. Ubytování nabízí: pobytové balíčky, víkendové pobyty, prodloužené pobyty, rodinné pobyty, balíčky pro páry, romantické pobyty, wellness pobyty a relaxační pobyty v Liberci. Hotel Petra představuje ideální ubytování pro rodiny s dětmi, ubytování pro malé skupiny, ubytování pro velké skupiny, ubytování pro jednotlivce, ubytování pro lyžaře, ubytování pro běžkaře, ubytování pro rodiny u sjezdovky a ubytování pro rodiny s malými dětmi v Liberci

BarZahradní restauraceWC, sprcha na pokojiVhodné pro dětiTV na pokojiTenisSvatbySkibusSemináře, školeníRestauracePes povolenParkování uzavřenéOslavy, večírkyNekuřáciLyžařský vlekJízda na koniInternetFitnessCykloturistikaBěžecké lyžováníBezbariérový přístup

Mohlo by Vás zajímat
Liberec Zoo - Liberec
Zoo Liberec - tygr bílý

Zoologická zahrada v Liberci je nejstarší zahradou na bývalém území Československa. Byla založena r. 1919 a v současné době se může pochlubit takřka 170 druhy zvířat o celkovém počtu bezmála 1000 jedinců. Kromě široké expozice v jednotlivých specifických pavilonech (pavilon žiraf, slonů, šelem, opů či tropů) zajišťujeme výukové programy pro školy a naleznete zde i širokou nabídku ekologických výchovných programů. V dolní části zahrady se v letních měsících můžete nechat povozit vláčkem, oblíbená je rovněž kontaktní ZOO, kde si mohou návštěvníci některé druhy zvířat přímo pohladit nebo nakrmit.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 230     rss: novinky akce   výměna odkazů