ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Hotel Lípa
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Ústecký kraj - Ústecko
Oblast: NP České Švýcarsko
Lokalita: Vysoká Lípa
GPS: 50°51'20.1"N 14°21'01.1"E

Web: www.hotelvysokalipa.cz
E-mail: hotel.lipa@email.cz
Telefon: +420 412 555 047
Mobil: +420 602 102 262
FAX:

Typ objektu: hotel
Kapacita: 46
Počet ložnic: 13
Kat.: *

Cena za osobu a den od: 350 Kč

Kód objektu: CZ-454  
Pošlete odkaz:

Fotografie
kvalitní levné ubytování Ústecký kraj
ubytování pro rodiny s dětmi NP České Švýcarsko
ubytování pro turisty NP České Švýcarsko
dovolená pro turisty Ústecko
aktivní dovolená Ústecký kraj
dovolená na kolech NP České Švýcarsko
dovolená v přírodě pro rodiny s dětmi Ústecko
Ubytování s celodenním stravováním NP České Švýcarsko
Prostory pro firemní akce NP České Švýcarsko
ubytování se stravou NP České Švýcarsko
hotel s restaurací NP České Švýcarsko
hotel s uzamykatelným parkovištěm NP České Švýcarsko

Hotel Lípa, Vysoká Lípa

Ubytování v přírodě pro rodiny s dětmi v NP České Švýcarsko

Hotel Lípa se nachází v náhorní vesničce Vysoká Lípa na Děčínsku, jenž spadá do CHKO Labské pískovce (kvalitní levné ubytování Ústecký kraj). Z vesničky vedou turistické stezky do malebných míst Národního parku České Švýcarsko (ubytování pro turisty NP České Švýcarsko), jehož součástí je právě CHKO Labské pískovce. Tato krajina je tvořena řadou soutěsek a kaňonů, které jsou obklopeny věžemi a masivy místy tvořícími skalní města (dovolená pro turisty Ústecko). Turisté mohou navštívit symbol Českého Švýcarska a to přírodní skalní most Pravčivkou bránu (aktivní dovolená Ústecký kraj). Přímo u Hotelu Lípa se nachází zastávka pro linku turistického autobusu Národním parkem. Cyklisté zase mohou využít jedné z mnoha cyklostezek (dovolená na kolech NP České Švýcarsko). Rodiny s dětmi se mohou vydat i na blízký loupežnický hrádek Šaunštejn s vyhlídkou nebo do aquaparku v Děčíně, či lázeňského a relaxačního centra Toscana v Bad Schandau (dovolená v přírodě pro rodiny s dětmi Ústecko).

Milovníci in- line bruslí i cyklisté mohou využít oblíbenou trasu podél Labe z Děčína až do Hamburku!

Hotel nabízí ubytování turistické kategorie v NP České Švýcarsko. K dispozici je 13 pokojů o celkové kapacitě 46 osob (ubytování pro rodiny s dětmi NP České Švýcarsko). Sociální zařízení je v každém poschodí přes chodbu. Celodenní stravování je možné zajistit v restauraci hotelu (ubytování se stravou NP České Švýcarsko). Z terasy restaurace se naskýtá krásný výhled na panorama Jetřichovických stěn s dominantou Mariiny vyhlídky (hotel s restaurací NP České Švýcarsko). V těsném sousedství hotelu je dětské hřiště (vybíjená, malá kopaná, stolní tenis, společenské hry apod.). Hotel disponuje také vlastním uzamykatelným parkovištěm (hotel s uzamykatelným parkovištěm NP České Švýcarsko). V hotelu Vám rádi zajistí vyjížďky na koncíh pro malé i velké (ubytování s koňmi Vysoká Lípa a okolí), které jistě ocení nejen děti, ale i dospělí. Hosté tak prožijí neopakovatelnou dovolenou v Českém Švýcarsku. 

Hotel je vhodný pro ubytování skupin, rodin s dětmi, turistů, cyklistů a sportovců, dále také pro ubytování dětí při školních výletech a organizování škol v přírodě v NP České Švýcarsko. Je možné zajistit mimoškolní výuku odborníky ze správy NP České Švýcarsko. K dispozici je samostatná jídelna oddělená od restauračního provozu, kterou lze využít i jako učebnu, přednáškový sál, a hernu. Hotel nabízí též možnost pořádat školení, teambuildingy, semináře, podniková jednání a schůze, bankety a jiné firemní a společenské akce na Děčínsku.

CykloturistikaNekuřáciVhodné pro dětiRestauraceInternetParkování uzavřenéZahradní restauraceSemináře, školeníPes povolenJízda na koni

Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 236     rss: novinky akce   výměna odkazů