ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penzion U Výletů
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Vysočina
Oblast: Žďárské vrchy
Lokalita: Moravec
GPS: 49°26'25.2"N 16°08'28.2"E

Web: www.penzion-vysocina.cz
E-mail: info@vyleta.cz
Telefon:
Mobil: +420 604 997 977
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 60
Počet ložnic: 15
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 200 Kč

Kód objektu: CZ-138  
Pošlete odkaz:

Fotografie
Levné ubytování Žďárské vrchy
Ubytování pro rodiny s dětmi Žďárské vrchy
Aktivní dovolená na Vysočině
Ubytování pro běžkaře Žďárské vrchy

Penzion U Výletů, Moravec

Pohodlné ubytování na Vysočině

Penzion v malebné přírodě Vysočiny vznikl před jedenácti lety v bývalé hospodářské budově zámku na Moravci a sousedí s přístupným zámeckým parkem. Obec Moravec, kde se penzion nachází, nabízí procházky po okolí, rybaření či sběr hub a lesních plodin v místních lesích (ubytování pro milovníky přírody Žďárské vrchy). V okolí bychom našli téměř 250 rybníků a menších rybníčků, jedná se tedy o ubytování s možností koupání v přírodě (cca 2 km). 

Nekuřácký penzion nabízí ubytování s možností přistýlky v 5 čtyřlůžkových a 2 dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny umyvadlem, na podlaží je společné sanitární zařízení dělené dle pohlaví. Dále je k dispozici ubytování v apartmánech. První apartmán je umístěn v přízemí, jedná se o třípokojový bezbariérový apartmán až pro 8 osob. Najdeme zde kuchyňský kout, bezbariérovou koupelnu a integrované WC (ubytování s kuchyňkou na Vysočině). Druhý apartmán se nachází v podkroví, jedná se o třípokojový byt s kuchyňským koutem, koupelnou a samostatným WC. 

V přízemí penzionu se nachází vybavená kuchyně a spíž pro individuální přípravu stravy. Hosty jistě potěší společenská místnost, kde si mohou zahrát kulečník. Vedle společenské místnosti se nachází klubovna s TV nebo tělocvična, kde se nachází pingpongový stůl. Penzion nabízí možnost provozování individuálního či skupinového cvičení, jako je jóga, strečing, aerobik apod. Pro děti je zde připraveno hřiště se skluzavkou a minizoo. Penzion nabízí ubytování s vlastním parkovištěm.

Hosté mohou využít stravování v restauracích, které jsou vzdálené pouhých 150 m. Jedná se o Restauraci na Moravci, možno objednat u p. Krále na tel. 777 673 251, nebo o stylovou Zámeckou restauraci, možno objednat u paní Kulkové na tel. 732 369 804. V penzionu je možno uspořádat firemní akci, školení či svatbu. Kompletní či částečný catering pro tyto akce lze zajistit u p. Slaniny na tel. 608 889 122. 

Hosté mohou v okolí navštívit nespočet zřícenin, dále hrad Pernštejn či klášter Porta Coeli. Rodiny s dětmi mohou navštívit Westernové městečko Šiklův Mlýn u Zvole, vzdálené pěšky pouhých 5 km. Penzion U Výletů nabízí ubytování pro rodiny s dětmi, malé i velké skupiny, houbaře, milovníky přírody, lyžaře, běžkaře, cyklisty a turisty.

Ubytování v nekuřáckém penzionu Žďárské vrchy, dovolená pro rodiny s dětmi Žďárské vrchy, ubytování pro malé i velké skupiny Žďárské vrchy, ubytování s možností výletů na Vysočině, ubytování pro houbaře Žďárské vrchy, penzion v zámeckém parku Vysočina, ubytování s vlastním vařením Žďárské vrchy, aktivní dovolená Žďárské vrchy, penzion s minizoo Vysočina

Semináře, školeníSvatbyNekuřáciRybaření - 3 kmWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestaurace - 150 mCykloturistikaPes povolenBěžecké lyžováníParkování uzavřenéLyžařský vlek - 15 km Nové město na MoravěOslavy, večírkyBezbariérový přístupInternetTenis

Skupinové ubytování Žďárské vrchy
Dovolená pro všechny Žďárské vrchy

Společenskou místnost můžete využít pro školení, pořádání rukodělných a jiných kurzů, oslav a svateb a podobných akcí až pro 40 osob. Penzion je také uzpůsoben letním školám pro děti.
Mohlo by Vás zajímat
Žďár nad Sázavou Zámek Žďár nad Sázavou
Zámek Žďár nad Sázavou

Skutečné historické centrum města Žďáru nad Sázavou se nachází v areálu bývalého areálu cisterciáckého kláštera, dnešního zámku v majetku Dr. Radslava Kinského. V současné době zde najdete vedle Správy hospodářství Dr. Kinského a Správy farnosti několik zajímavých expozic a výstav. Světoznámé je muzeum knihy, největší toho druhu v Evropě, stálá výstava "Umění baroka" ze sbírek NG v Praze, expozice ze života architekta Jana Santiniho Aichla, Galerie Kinských a další příležitostné výstavy.

Jihlava Zoologická zahrada Jihlava
Zoo Jihlava - Lvíčci

Vítejte v našem areálu Zoo, který je situovaný v malebném údolí řeky Jihlávky. Pestrá a poutavá expozice zvířat je vzdálena pouhých 10 minut chůze od centra města. Během chvíle se tak ocitnete uprostřed krajiny s vodními plochami, zalesněnými svahy, loukami i skálami. Zoo bez mříží je domovem pro takřka 150 druhů exotických zvířat, včetně druhů ohrožených vyhubením. Specializuje se na chov kočkovitých šelem, plazů a opic.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dolní Rožínka 5 Strašidelný zámek DraXmoor
Strašidelný zámek DraXmoor Dolní Rožínka - Vysočina

Strašidelný zámek DraXmoor je jeden z areálů komplexu Šikland. Jedná se o ojedinělý projekt umístěný v majestátní budově bývalé zámecké sýpky ze 14. století tyčící se nad ponurým jezerem (Výlety s dětmi Vysočina). Zámek návštěvníkům nabídne strašidelně-fantastickou expozici kombinovanou atraktivními exponáty, originálními sklepními prostory a středověko-pohádkovým tržištěm. 3D Kino představí film, který Vás uvede do světa fantazie v exkluzivní podobě trojrozměrných obrázků - 3D technologie. Zámek návštěvníkům nabídne strašidelně-fantastickou expozici (Zážitkové programy pro rodiny s dětmi Vysočina).

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 159     rss: novinky akce   výměna odkazů