ABC ubytováníABC ubytování cestování
Požadavek na zajištění ubytování
Datum nástupu   počet nocí   počet pokojů   Stravování

počet dospělých   počet dětí   věk dětí   pes   požaduji dětskou postýlku

žádám o cenovou nabídku   rezervaci pobytu   zaslání potvrzení poptávky

* jméno   + telefon   + e-mail

Sdělení pro poskytovatele ubytování přání požadavky, představy:


       *) povinný údaj   +) vyplňte alespoň jeden z údajů
Informace
Penzion Opajda
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Vysočina
Oblast: Žďárské vrchy
Lokalita: Horní Rožínka
GPS: 49°29'58.6"N 16°11'36.3"E

Web: www.opajda.cz
E-mail: opajda@email.cz
Telefon:
Mobil: +420 732 784 575
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 46
Počet ložnic: 12
Kat.:

Cena za osobu a den od: 350 Kč

Kód objektu: CZ-523  
Pošlete odkaz:
Fotografie
Ubytování s koňmi na Vysočině
Středověké ubytování na Vysočině
Kvalitní ubytování Horní Rožínka a okolí
Ubytování s krčmou na Vysočině

Penzion Opajda, Horní Rožínka

Zážitkové ubytování na Vysočině

Penzion Opajda se nachází v obci Horní Rožínka, kterou najdeme v krásném a klidném prostředí Českomoravské Vysočiny jihozápadně od Bystřice nad Pernštejnem. Penzion nabízí ubytování pro cyklisty i lyžaře, neboť komplex penzionu se nachází zhruba 15 km od Vysočina Arény, kde se v zimě pořádá mistrovství v biatlonu, v letních měsících zase mistrovství v horských kolech.

 Penzion nabízí klasické celoroční ubytování. Hostům je zde k dispozici ubytování ve 2 čtyřlůžkových pokojích a třílůžkovém pokoji. Je zde také možnost ubytování v prostorném apartmánu s vlastním sociálním zařízením.  Pokoje mají společnou čajovou kuchyňku a společenskou místnost. Penzion dále nabízí ubytování ve středověkém stylu, a to v období od dubna do října. Tato středověká část penzionu nabízí ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích a třílůžkovém pokoji. Během horkých letních dnů hosté mohou využít venkovní zastřešené posezení v bývalé stodole. Neodmyslitelnou součástí středověkého komplexu je také krčma a venkovní zastřešené posezení (středověké ubytování Žďárské vrchy). V areálu penzionu je pro děti připravena trampolína. Penzion nabízí ideální prostředí pro pořádání svateb, křtin, firemních a společenských akcí, kurzů nebo školení.  K úplné dokonalosti pořádané akce si lze v penzionu zapůjčit výčepní zařízení, repro bedny, gril, projektor či kulečník. Penzion nabízí ubytování s domácími mazlíčky.  Hosty jistě potěší vyhřívaný bazén o délce 13 metrů (ubytování s bazénem Žďársko). Součástí penzionu je také posilovna.

Protože se penzion nachází na hipostezce, je zde možnost ustájení koní, pro které jsou zde připraveny boxy s napáječkami a několik hektarů pastvin. Návštěvníci zde mohou prožít to nejlepší z agroturistiky. Hosté si mohou vyzkoušet kromě jízdy na koni, také hřebelcování (ubytování s koňmi Žďárské vrchy). Zájemci si mohou vyzkoušet podojit kozu, shlédnout stříhání ovcí, dojení krav či pasení ovcí s pomocí psa. Klient si rovněž pod dohledem může vyzkoušet pasení ovcí s vlastním psem.  V případě zájmu o zážitkový program lze domluvit jízdu se psím spřežením. Zážitkové programy lze zajistit i pro školy a školky nebo jako zábavu pro firemní teambulidingy.

Svatby na klíč Horní Rožínka, svatební hostiny Žďárské vrchy, pořádání svateb Žďársko, pořádání firemních akcí Horní Rožínka, školení pro firmy Žďárské vrchy, temabuildingy Horní Rožínka, firemní večírky Žďárské vrchy, středověké ubytování na Vysočině, ubytování pro rodiny s dětmi Horní Rožínka, ubytování pro cyklisty Žďárské vrchy, ubytování pro lyžaře Žďárské vrchy, agroturistika na Vysočině, dovolená s koňmi na Vysočině, zážitkové programy pro školy a školky na Vysočině, ubytování pro všechny věkové kategorie Horní Rožínka, středověká krčma s ubytováním na Vysočině, teambuildingy Žďárské vrchy, ubytování s venkovním posezením Žďárské vrchy.

SaunaZahradní restauraceSvatbyWC, sprcha na pokojiVhodné pro dětiRestauraceFitnessBěžecké lyžováníBazénOslavy, večírkyCykloturistikaJízda na koniPes povolenSemináře, školení

Dovolená s bazénem Žďárské vrchy
Ubytování pro rodiny s dětmi Žďársko

V centru obce se nachází sportovní areál tvořený víceúčelovým hřištěm, kde se mimo jiné nachází dětské hřiště s hracími prvky z akátového dřeva, kryté posezení a přírodní koupaliště.
Mohlo by Vás zajímat
Žďár nad Sázavou Zámek Žďár nad Sázavou
Zámek Žďár nad Sázavou

Skutečné historické centrum města Žďáru nad Sázavou se nachází v areálu bývalého areálu cisterciáckého kláštera, dnešního zámku v majetku Dr. Radslava Kinského. V současné době zde najdete vedle Správy hospodářství Dr. Kinského a Správy farnosti několik zajímavých expozic a výstav. Světoznámé je muzeum knihy, největší toho druhu v Evropě, stálá výstava "Umění baroka" ze sbírek NG v Praze, expozice ze života architekta Jana Santiniho Aichla, Galerie Kinských a další příležitostné výstavy.

Jihlava Zoologická zahrada Jihlava
Zoo Jihlava - Lvíčci

Vítejte v našem areálu Zoo, který je situovaný v malebném údolí řeky Jihlávky. Pestrá a poutavá expozice zvířat je vzdálena pouhých 10 minut chůze od centra města. Během chvíle se tak ocitnete uprostřed krajiny s vodními plochami, zalesněnými svahy, loukami i skálami. Zoo bez mříží je domovem pro takřka 150 druhů exotických zvířat, včetně druhů ohrožených vyhubením. Specializuje se na chov kočkovitých šelem, plazů a opic.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dolní Rožínka 5 Strašidelný zámek DraXmoor
Strašidelný zámek DraXmoor Dolní Rožínka - Vysočina

Strašidelný zámek DraXmoor je jeden z areálů komplexu Šikland. Jedná se o ojedinělý projekt umístěný v majestátní budově bývalé zámecké sýpky ze 14. století tyčící se nad ponurým jezerem (Výlety s dětmi Vysočina). Zámek návštěvníkům nabídne strašidelně-fantastickou expozici kombinovanou atraktivními exponáty, originálními sklepními prostory a středověko-pohádkovým tržištěm. 3D Kino představí film, který Vás uvede do světa fantazie v exkluzivní podobě trojrozměrných obrázků - 3D technologie. Zámek návštěvníkům nabídne strašidelně-fantastickou expozici (Zážitkové programy pro rodiny s dětmi Vysočina).

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 140     rss: novinky akce   výměna odkazů