ABC ubytováníABC ubytování cestování
Poslat informaci přátelům
 
Vaše e-mailová adresa     E-mailová adresa příjemce

Předmět e-mailu

Váš text do e-mailu:


Do e-mailu bude automaticky přidán tento text

Podrobnosti na adrese:
www.abc-hotel.cz/cz/oo01835-pension-les-srbska-kamenice

Název objektu: Pension LES
Lokalita: Srbská Kamenice
Telefon: +420 604 793 183
Mobil:
FAX:
E-mail: pensionles@gmail.com
Web: www.pensionles.cz
Oblast: České Švýcarsko  Kraj: Ústecký kraj - Ústecko  Země: Česká republika
Typ objektu: penzion
Kapacita: 50
Počet ložnic: 19
Kat.: ***

Restaurace a Pension Les nabízí ubytování v krásné přírodě Českosaského Švýcarska. Oblast je známá především svými skalními útvary – pískovcovými věžemi, stolovými horami, branami a stěnami vystupujícími nad souvislé lesy, které tvoří více než 97 % povrchu. Pension se nachází konkrétně v obci Srbská Kamenice. První zmínky o obci pochází z roku 1352 a v jejím okolí se nachází nespočet cyklistických i pěších tras (ubytování pro cyklisty a pěší turisty Ústecký kraj).  Během horkých letních měsíců se návštěvníci mohou zchladit ve dvou přírodních koupalištích či v aquaparku, který se nachází v nedalekém Děčíně. Okolní vody nabízí také ideální podmínky pro rybaření (ubytování pro rybáře České Švýcarsko). Milovníci sportů mohou zavítat na nedaleké golfové hřiště a tenisové kurty. Návštěvníci mohou také využít jízdu na koních (ubytování s koňmi Ústecký kraj). Okolní pískovcové skály vybízejí k horolezectví. Mezi hlavní turistické atrakce Českého Švýcarska se poté řadí především Pravčická brána či plavba soutěskami řeky Kamenice, ale pohádková krajina s množstvím pískovcových skal nabízí mnohem víc. Najdete tu rozhledny, atraktivní skalní vyhlídky, poutní místa a město Děčín s půvabným zámkem a zoologickou zahradou (rodinné ubytování Ústecký kraj). Tento e-mail byl odeslán návštěvníkem serveru www.abc-hotel.cz IP adresa odesílatele:3.81.73.233

Informace
Pension LES
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Ústecký kraj - Ústecko
Oblast: České Švýcarsko
Lokalita: Srbská Kamenice
GPS: 50°49'02.8"N 14°21'04.7"E

Web: www.pensionles.cz
E-mail: pensionles@gmail.com
Telefon: +420 604 793 183
Mobil:
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 50
Počet ložnic: 19
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 550 Kč

Kód objektu: CZ-337  
Pošlete odkaz:
Fotografie
Kvalitní ubytování v penzionu České Švýcarsko
Ubytování se snídaní Srbská Kamenice
Komfortní ubytování v Ústeckém kraji
Kvalitní ubytování Srbská Kamenice

Pension LES, Srbská Kamenice

Kvalitní ubytování v Ústeckém kraji

Restaurace a Pension Les nabízí ubytování v krásné přírodě Českosaského Švýcarska. Oblast je známá především svými skalními útvary – pískovcovými věžemi, stolovými horami, branami a stěnami vystupujícími nad souvislé lesy, které tvoří více než 97 % povrchu. Pension se nachází konkrétně v obci Srbská Kamenice. První zmínky o obci pochází z roku 1352 a v jejím okolí se nachází nespočet cyklistických i pěších tras (ubytování pro cyklisty a pěší turisty Ústecký kraj).  Během horkých letních měsíců se návštěvníci mohou zchladit ve dvou přírodních koupalištích či v aquaparku, který se nachází v nedalekém Děčíně. Okolní vody nabízí také ideální podmínky pro rybaření (ubytování pro rybáře České Švýcarsko). Milovníci sportů mohou zavítat na nedaleké golfové hřiště a tenisové kurty. Návštěvníci mohou také využít jízdu na koních (ubytování s koňmi Ústecký kraj). Okolní pískovcové skály vybízejí k horolezectví. Mezi hlavní turistické atrakce Českého Švýcarska se poté řadí především Pravčická brána či plavba soutěskami řeky Kamenice, ale pohádková krajina s množstvím pískovcových skal nabízí mnohem víc. Najdete tu rozhledny, atraktivní skalní vyhlídky, poutní místa a město Děčín s půvabným zámkem a zoologickou zahradou (rodinné ubytování Ústecký kraj). 

Pension nabízí ubytování ve dvoulůžkových, čtyřlůžkových a třílůžkových pokojích, které jsou vybaveny televizí, WC a koupelnou (kvalitní ubytování České Švýcarsko). Některé pokoje mají vlastní balkón. Nedílnou součástí pensionu je také restaurace s venkovní terasou, která uspokojí chuťové pohárky každého hosta (ubytování s restaurací Ústecko). Hosté mohou využít nabídku snídaní či polopenze (ubytování s polopenzí České Švýcarsko). V restauraci lze využít wifi připojení. Pension pro své hosty pořádá také grilování. Hosté mohou zaparkovat své vozy na parkovišti, které se nachází přímo u pensionu (pension s parkovištěm Srbská Kamenice a okolí). V pensionu pro Vás rádi zajistí také cateringové služby pro pořádní společenských akcí, večírků a oslav (prostory pro společenské akce Ústecký kraj).

Pension nabízí ubytování pro všechny věkové kategorie. Ubytování je ideální pro rodiny s dětmi, skupiny, cyklisty, pěší turisty, rybáře, páry, jednotlivce, seniory, zkrátka pro všechny, kteří chtějí prožít aktivní či odpočinkovou dovolenou v Českém Švýcarsku (ubytování pro všechny věkové kategorie Ústecký kraj). 

Kvalitní restaurace Ústecký kraj, rodinná dovolená Ústecký kraj, ubytování pro malé i velké skupiny na Ústecku, zážitková gastronomie České Švýcarsko, ubytování pro všechny věkové kategorie České Švýcarsko, ubytování s restaurací Srbská Kamenice a okolí, odpočinková dovolená Ústecký kraj, aktivní dovolená České Švýcarsko, ubytování pro cyklisty Ústecký kraj, kvalitní ubytování Ústecký kraj, ubytování pro páry Ústecký kraj, pension s rodinnou atmosférou Ústecký kraj. 

CykloturistikaNekuřáciRybařeníWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceInternet - v restauraciGolf - v okolíOslavy, večírkyParkování uzavřenéZahradní restauraceTenis - Intercamp U FerdinandaJízda na koni - v okolí

Penzion s restaurací Ústecký kraj
Ubytování pro páry Ústecký kraj
Romantické pobyty České Švýcarsko
Romantické pobyty České Švýcarsko
Romantické pobyty České Švýcarsko
Romantické pobyty České Švýcarsko
Ubytování pro rodiny s dětmi Ústecký kraj
Ubytování pro rodiny s dětmi Ústecký kraj
Ubytování pro rodiny s dětmi Ústecký kraj
Ubytování pro rodiny s dětmi Ústecký kraj
Nekuřácké ubytování Srbská Kamenice
Pension s restaurací Ústecký kraj
Aktivní dovolená pro cyklisty a pěší turisty Ústecký kraj
Aktivní dovolená pro cyklisty a pěší turisty Ústecký kraj
Ubytování pro cyklisty a pěší turisty Ústecký kraj
Ubytování pro cyklisty a pěší turisty Ústecký kraj

Během letních měsíců lze rezervovat pouze týdenní pobyty. V ostatních měsících Vám v pensionu rádi zajistí víkendové či zkrácené pobyty. V Pensionu LES zažijete rodinnou atmosféru a individuální přístup ke každému návštěvníkovi.
Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 126     rss: novinky akce   výměna odkazů