ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penzion Čičina
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Podluží
Lokalita: Tvrdonice
GPS: 48°45'53.3"N 16°59'07.7"E

Web: www.cicinatvrdonice.cz/
E-mail: recepce@cicinatvrdonice.cz
Telefon:
Mobil: +420 770 175 871
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 45
Počet ložnic: 17
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 750 Kč
Cena za osobu a týden od: 5250 Kč
Cena za osobu a den od: 29 EUR
Cena za osobu a týden od: 203 EUR

Kód objektu: CZ-755  
Pošlete odkaz:

Fotografie
ubytování s vinným sklepem Lednicko-Valtický areál
romantické ubytování jižní Morava
degustace vinné sklepy Jihomoravský kraj
dovolená s dětmi Lednicko-Valtický areál
ubytování s restaurací Lednicko-Valtický areál
skupinové pobyty ve sklípku jižní Morava
ubytování s vlastním parkovištěm Jihomoravský kraj
firemní akce semináře Lednicko-Valtický areál
ubytování s vinným sklepem jižní Morava
romantické ubytování  Lednicko-Valtický areál
degustace vinné sklepy Podluží
dovolená s dětmi Jihomoravský kraj
řízená degustace  Lednicko-Valtický areál
ubytování s restaurací Podluží
skupinové pobyty ve sklípku Lednicko-Valtický areál
vinný sklípek s ubytováním Slovácko
ubytování pro vozíčkáře Slovácko
ubytování s Wi-Fi připojením Podluží
ubytování s vlastním parkovištěm Podluží
firemní akce semináře jižní Morava

Penzion Čičina, Tvrdonice

Penzion s restaurací a vinným sklepem

Penzion Čičina je tradičním i útulným penzionem s hezkým prostředím, který se nachází v rekreační oblasti zvané Podluží u hranic Rakouska a Slovenska v obci Tvrdonice s vinařskou tradicí (ubytování s vinným sklepem jižní Morava). Má dokonce svou vlastní restauraci s kapacitou 90 míst a vinný sklep s kapacitou 45 osob, kde si pochutnáte na skvělých moravských pokrmech a vynikajících vínech dle vlastního výběru (romantické ubytování  Lednicko-Valtický areál). Poskytují nejen kvalitní ubytování, ale i řízené degustace vín (degustace vinné sklepy Podluží). K ubytování je možné si objednat buď polopenzi, nebo plnou penzi.
 
Tvrdonice jsou folklórním centrem Podluží, výrazné podoblasti národopisné oblasti Slovácko. Obec leží na hraně vysoké říční terasy ve výšce 176 m nad mořem, nad současnou nivou řek Kyjovky a Moravy (dovolená s dětmi Jihomoravský kraj). Je zde zachován bohatý folklorní život se vším všudy. Vyvrcholením folklorního dění v regionu jsou národopisné slavnosti Podluží (řízená degustace  Lednicko-Valtický areál). Konají se vždy první červnový víkend a rok co rok přilákají tisíce návštěvníků a milovníků podlužáckého folkloru 
(ubytování s restaurací Podluží).
Penzion právě najdete v překrásném areálu přírodního amfiteátru, kde se tyto slavnosti konají 
(skupinové pobyty ve sklípku Lednicko-Valtický areál). Jedná se o vyhledávané místo pro milovníky hudby, tance, kvalitních pokrmů, tradičních lidových řemesel, a taktéž pro milovníky vín (vinný sklípek s ubytováním na Jižní Moravě).
 
Vinný sklep, který je součástí penzionu má kapacitu 45 míst a je určen pro oslavy a firemní večírky. Pro ubytované hosty je přístupný z recepce, pro příchozí pak samostatným vchodem.
 
Tento moderní penzion Vám nabízí ubytování v 17 pokojích s vlastním WC a sprchou. K dispozici Vám jsou: 1 dvojlůžkový klimatizovaný apartmán, 1 čtyřlůžkový pokoj, 1 pětilůžkový pokoj, 1 pokoj pro vozíčkáře, zbývajících 13 pokojů je 2-3 lůžkových plně klimatizovaných s možností přistýlky
(ubytování pro vozíčkáře jižní Morava).
Pokoje jsou vybaveny moderně a působí luxusním dojmem. K dispozici máte ručníky, povlečení i Wi-Fi připojení, TV je v restauraci penzionu (ubytování s Wi-Fi připojením Podluží). Penzion Čičina nabízí svým hostům a návštěvníkům restaurace parkoviště zdarma (ubytování s vlastním parkovištěm Podluží). V přízemí penzionu se nachází salónek, který je ideálním místem pro pořádání různých školení, firemních akcí, přednášek a seminářů (firemní akce školení Tvrdonice Podluží). Nejmenší návštěvníci jistě ocení, že se v blízkosti penzionu nachází i dětské hřiště (rodinná dovolená Jihomoravský kraj). Pokud máte domácího mazlíčka, tak je v Penzionu Čičina také vítán (pobyt s domácím mazlíčkem Podluží). Nástup na pobyt je možný od 14:00 hod. Ukončení pobytu po snídani do 10:00 hod.
 
Pro návštěvníky penzionu je připravená i doprava na výlety pro skupiny (aktivní dovolená  Lednicko-Valtický areál). Okolí vybízí jak k pěší turistice, tak k cykloturistice (ubytování pro cyklisty Jihomoravský kraj). Tipů na výlet po okolí je opravdu široká škála. Nejzajímavější místa jsou: Zámek Lednice, který se nachází ve světoznámém lednicko-valtickém areálu a je zařazen mezi památky UNESCO (dovolená pro turisty Podluží). Zámeček Pohansko, což je empírový lovecký zámeček (víkendové pobyty pro seniory Jihomoravský kraj). Slovácké búdy, kde se tradičně koná mimo jiné kulturní akce každoroční folklórní festival Podluží v písni a tanci (svatby oslavy Tvrdonice). Zaručeně je Penzion Čičina místem, které Vás překvapí a vychutnáte si jižní Moravu se vším všudy (penzion s vinným sklepem jižní Morava). Těšíme se na Vaší návštěvu.
ubytování s vinným sklepem jižní Morava, romantické ubytování  Lednicko-Valtický areál, dovolená s dětmi Jihomoravský kraj, ubytování s restaurací Podluží
CykloturistikaVinné sklepySvatbyLázněRybařeníWC, sprcha na pokojiVhodné pro dětiRestauraceInternetBezbariérový přístupBazén - 11 km krytý bazén Tereza BřeclavOslavy, večírkyParkování uzavřenéZahradní restauraceBarSemináře, školeníPes povolenTenis

firemní akce školení Lednicko-Valtický areál
rodinná dovolená Jihomoravský kraj
pobyt s domácím mazlíčkem Podluží
aktivní dovolená Lednicko-Valtický areál
ubytování pro cyklisty Jihomoravský kraj
dovolená pro turisty Podluží
víkendové pobyty pro seniory Jihomoravský kraj
svatby oslavy Lednicko-Valtický areál
ubytování s dětmi Jihomoravský kraj
penzion s vinným sklepem Slovácko
svatby ve vinném sklepě Slovácko
penzion s vinným sklepem jižní Morava

V těsné blízkosti penzionu se nachází sportoviště. Pro kolektivy nabízíme kompletní servis, v rámci sportovních tréninkových kempů a sportovních soustředění.
Mohlo by Vás zajímat
Mikulčice Vinařství Maláník - Osička

Vinařství Maláník-Osička s.r.o. - Mikulčice je malou rodinnou firmou, zabývající se pěstováním révy vinné a výrobou kvalitních přívlastkových vín. Vinařství vychází z dlouholeté vinařské tradice.
Vinařství obhospodařuje 6ha vinic, rozkládajících se jihozápadně od obce Mikulčice, v podoblasti Slovácké, viniční trati Kněžské, kde jsou pěstovány bílé a červené odrůdy.
Vinařství je založeno na filosofii, která se ubírá směrem kvalitního a moderního zpracování hroznů, z nichž získává jakostní a přívlastková vína s jedinečným charakterem, která získávají řadu ocenění.

Brno Lanové centrum PROUD Brno
Lanové centrum PROUD Brno Brno

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

 
Modřice Vonka Racing Team
Vonka Racing Team - zážitkové programy nejen pro firmy

Vonka Racing má pro Vás připraveny individuální a skupinové výcvikové programy pro začínající řidiče i automobilové závodníky. Programy jsou Základní: Jak zdokonalit svoje řidičské dovednosti? Sportovní: Pro majitele silných automobilů. Závodní: získání licence automobilového závodníka, již závodící závodníci se zde mohou dále zdokonalit. Škola smyku: pro všechny řidiče, kteří se chtějí zdokonalit v řízení vozu v extrémních podmínkách např.: náledí, sníh, mokro atd. Vonka Racing pro Vás či Vaše obchodní partnery zajistí zajímavé firemní akce z oblasti motorsportu od jízdy zručnosti až po svezení v závodním speciálu.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2020   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 133     rss: novinky akce   výměna odkazů