ABC ubytováníABC ubytování cestování
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
Požadavek na zajištění služby
Datum nástupu    počet dospělých   počet dětí   věk dětí

žádám o cenovou nabídku/katalog    zaslání potvrzení poptávky

* jméno   + telefon   + e-mail

Sdělení pro poskytovatele služby přání požadavky, představy:


       *) povinný údaj   +) vyplňte alespoň jeden z údajů
Informace
Název služby: DOMA PÁRTY
  Vložit do výběru
Typ služby: Catering

Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Brno-venkov
GPS: 49°07'12.5"N 16°43'14.2"E

Web: www.domaparty.cz
E-mail: marynac1@seznam.cz
Telefon:
Mobil: +420 608 708 044
FAX:


Kód služby: CZ-114
Pošlete odkaz:
Fotografie
Catering na jižní Moravě
Domácí grilování jižní Morava
Catering na firemní večírky Brno-venkov
Gastronomický zážitek jižní Morava

DOMA PÁRTY, Sokolnice

Catering v Jihomoravském kraji

Služba DOMA PÁRTY nabízí domácí grilování a catering pro všechny typy společenských akcí. Pokud hledáte catering na oslavy, svatby, jubilea, spolčenské či firemní akce, pak Vám tato služba zajistí jedinečný gastronomický zážitek. Klienti si mohou vybrat z 6 okruhů, ze kterých se následně vybírá menu pro grilování. Jednotlivé okruhy lze libovolně kombinovat. První okruh tvoří ryby a maso, které je základem úspěšného grilování. Druhým okruhem jsou dipy, kdy si návštěvníci mohou vybrat z více než 100 druhů. Mezi další okruhy se poté řadí saláty, přílohy, víno, Prosecco a vegetariáni. 

Celý proces nejdříve začíná sestavením menu prostřednictvím webu. Klienti jsou následně kontaktováni v co nejkratší době kuchařem, který společně s klienty prodiskutuje detaily grilování. V určený den dorazí firemní tým s kompletním vybavením, samozřejmě s předstihem. Kuchař poté griluje, popisuje hostům svou práci a jednotlivé kroky a vyzývá ke spolupráci u grilu (catering na domácí párty Brno a okolí). Hostům je také nabídnuta možnost degustace italských vín. Po skončení párty tým vše uklidí. V úplném závěru klienti obdrží na rozloučenou malý dárek. Během následujících dní poté hosté obdrží typy, rady a recepty na domácí grilování (catering s grilováním pro narozeninové oslavy jižní Morava).

Služba také zajišťuje rauty pro firemní a společenské akce (grilování pro firmy Brno a okolí), včetně svatby (catering na svatby Jihomoravský kraj). V nabídce je teplý raut, kde jsou oblíbené zejména řízečky, zvěřinový či hovězí guláš apod. Dále je zde možnost studeného rautu formou studených mís a salátů (catering pro firmy Brno a okolí).

Catering Jihomoravský kraj, domácí grilování s obsluhou jižní Morava, catering Brno a okolí, degustační zážitek Brno a okolí, catering pro vegetariány Brno a okolí, rauty Brno-venkov, grilování s profesionály jižní Morava, cateringová firma na jižní Moravě, gastronomický zážitek Brno-venkov, grilování s profesionály jižní Morava.

Cateringové služby Brno a okolí
Catering na svatby jižní Morava

Firma nezapomíná ani na vegetariány. Kuchařský tým tvoří skvělé pokrmy ze zeleniny, ovoce, tofu a luštěnin.
Hotel Žabčice

Hotel Žabčice, jenž vyrostl jako nové multifunkční centrum na místě bývalého obecního hostince a nahradil tak jeho funkci (ubytování v hotelu u Brna), leží 25 km jižně od města krajského města Brno. Nově postavený hotel je velmi zajímavě architektonicky ztvárněn jako dřevostavba a byl otevřen 15. července 2013. Vzhledem k úrodné poloze regionu zde má tradici přitažlivá folklorní a vinařská turistika (vinařská turistika Brno a okolí). Vinice pracoviště Žabčice náleží do Velkopavlovické vinohradnické oblasti. Celý hotel je bezbariérový (bezbariérové ubytování Brno a okolí).

 
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 113     rss: novinky akce   výměna odkazů