ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR

Ubytování pro seniory - pobyty pro seniory

V katalogu ubytování pro seniory najdete penziony a hotely, které jsou přizpůsobeny pro ubytování klientů vyššího věku. Některé z nich nabízí speciální balíčky (lázeňské pobyty pro seniory, víkednové pobyty pro seniory, rekondiční a ozdravné pobyty pro seniory). Hledáte zajímavý dárek pro své rodiče nebo prarodiče? Darujte jim pobyt, během kterého si odpočinou a který jim přinese nový elán do života. Pobyty pro seniory jsou připravovány velice pečlivě s přihlédnutím k vyššímu věku hostů.

Region: Liberecký kraj - Liberecko
Gebiet: Jizerské hory
Web: www.hotelpetra.cz
E-mail: rezervace@hotelpetra.cz
Mobil: +420 731 526 164
code: CZ-016
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Das Hotel Petra ist ein modernes Hotel, das eine Qualitätsunterkunft unter Ještěd anbietet. Das Hotel leistet eine schöne Ausstattung sowohl für Familienaufenthalte in Liberec, als auch ein wunderbares Umfeld für Gesellschaft- und Firmenaktionen, Schulungen, Hochzeiten in Liberec. Aus den Fenstern des Hotels können unsere Gäste eine Aussicht auf Liberec und eine wunderschöne Aussicht auf Ještěd bewundern. Die Lage des Hotels lockt im Winter zum Besuch von einem nahen Skiareal, im Sommer zur Radtouristik – Ihr aktiver Urlaub in Liberec. In unserem Hotel können Sie auch ein perfekt ausgestattetes Fitness und Tenniscourt besuchen - Sportaufenthalte in Liberec.

Ašsko Beskydy - ZK Bílé Karpaty Brno-venkov Českomoravská vrchovina Český Krumlov Český ráj Františkovy Lázně a okolí Hluboká nad Vltavou Jeseníky - OLK Jizerské hory Karlovy Vary a okolí Klatovy a okolí Krkonoše - KHK Krkonoše - LBK Lednicko-valtický areál Lipno NP České Švýcarsko Orlické hory Pálava a okolí Podblanicko Poděbrady a okolí Podluží Podyjí Praha a okolí Slovácko Západné Tatry Žďárské vrchy
Anzahl des Objektes: 1
Detailaufsuchung
Persönlich -berprüfte Objekte
die Preise ohne Aufwertung
© 2004-2020   ABC - UNTERKUNFT - REISEN, all rights reserved |  on-line: 205     rss: new action   link exchange