ABC ubytováníABC ubytování cestování

Hotels, pensions, apartments for summer and winter holidays

Chystáte se na rodinnou dovolenou, odpočinkový víkend nebo služební cestu a nechcete strávit hodiny nad výběrem nejvhodnějšího ubytování? Navštivte náš portál www.abc-ubytování.cz , kde si pohodlně vyberete levné ubytování v hotelu, penzionu, apartmánu v celé České republice. S námi nic neriskujete, protože v nabídce jsou pouze osobně prověřené hotely, penziony a apartmány, které si objednáte on-line přímo u provozovatele hotelu, penzionu či apartmánu.

 

 

 

 

 

Aby vyhledávání ubytování bylo pro Vás co nejednoduší a nejpřehlednější, nabízíme Vám hotely, penziony a apartmány zatříděné do tématických katalogů. Naleznete zde například hotely doporučované pro ubytování s dětmi, hotely vhodné pro Firemní akce a školení, hotely vhodné pro ubytování a dovolenou na horách. Mezi nejčastěji vyhledávané hotely patří hotely poskytující wellness pobyty nebo si můžete dopřát přímo pobyt v atraktivních a vyhledávaných lázních Mšené pro týdenní ozdravné pobyty nebo i pro víkendové pobyty. V nabídce jsou i další hotely pro víkendové pobyty, hotely poskytující ubytování pro seniory se slevou nebo s výhodnými slevovými balíčky. Pro sportovně zaměřené klienty doporučujeme využít tématický katalog Aktivní dovolená, ve kterém nabízíme hotely, které jsou zaměřeny na nejrůznější sportovní aktivity jako tenis, cyklo-turistika, golf, volejbal a další. V katalogu Svatby si vyberete nejvhodnější hotel námi prověřený pro pořádání svatby či jiných společenských událostí při životních jubileí – výročí svatby, oslavy padesátin a jiné. Tyto slavnostní příležitosti je možné uskutečnit i při výběru z našeho katalogu Vinné sklepy, kde si to užijí gastronomicky zaměření klienti. Pro spřátelené rodiny a pro ostatní skupiny či organizace máme v nabídce hotely, kde je možné uskutečnit Skupinové pobyty. Většina hotelů zařazených v naší nabídce Vám při včasné objednávce zajistí kvalitní ubytování na Silvestra 2013.

 

 

 

 

 

Na portálu www.abc-ubytovani.cz  uvádíme pro Vaše rozhodování o výběru ubytování informace o přádaných akcí na hotelu, penzionu včetně nabídky zvýhodněných balíčků i slevy poskytované v Last minute. Pokud při výběru ubytování preferujete určitý kraj, rekreační oblast či lokalitu doporučujeme Vám vyhledání hotelu, penzionu, apartmánu výběrem kraje na mapě, kde si postupně můžete vybrat z nabídky například hotely, penziony, apartmány Jižní Čechy a následně hotely, penziony na Lipně, na Šumavě, v Novohradských horách, v Českém Krumlově, na Orlické přehradě, v Blanském lese, v České Kanadě, Třeboni a hotely a penziony v dalších lokalitách.

 

 

 

 

 

Mezi velice oblíbený patří i náš rodinný portál www.chatatour.cz. Nabízíme moře nabídek z katalogu chaty a chalupy k pronajmutí na nejlevnější letní a podzimní dovolenoudovolenou pohody na slunci a u vody. Všechny chaty a chalupy jsou osobně prověřeny a pro klienty lze garantovat  splnění parametrů deklarované kvality. U všech chat v nabídce je možné se seznámit  s referencemi hodnocení předcházejících klientů, kteří chatu již navštívili a strávili tam svou dovolenou. Chaty a chalupy jsou velice oblíbené pro dovolenou rodin s dětmi, pro rybáře a pro všechny klienty, kteří preferují pobyt v přírodě na zdravém svěžím vzduchu a mají zájem o kvalitní odpočinek a načerpání nových sil.

 

 

 

 

 

Pamatujeme i  na klienty, kteří rádi cestují do zahraničí zejména k některému oblíbenému moři. Na portále www.zajezdyletecky.cz  nabízíme poznávací a pobytové zájezdy do celého světa od prověřených a pojištěných cestovních kanceláří a to za stejné ceny jako u pořádající cestovní kanceláře. Na portále si můžete vybírat z rychlé nabídky zájezd pobyt o který máte zájem. To Vám šetří Váš čas s prohledáváním katalogů nejrůznějších cestovních kanceláří. V rychlé nabídce naleznete zájezdy autobusem LM, zájezdy turistické, zájezdy Turecko, zájezdy Thajsko, zájezdy Egypt,zájezdy cyklistické, zájezdy k moři, zájezdy Tunisko, zájezdy Kypr, zájezdy za exotikou, zájezdy Španělsko, dovolená v Chorvatsku, dovolená v Řecku, dovolená v Itálii, cyklo-stezky a další. Nabízíme Vám nejatraktivnější pobytové a poznávací zájezdy Last minute a First minute. Poznávací a pobytový zájezd si můžete vybrat i z naši nabídky Doporučené zájezdy a pobyty. Pro Vaše lepší rozhodování doporučujeme si prohlédnout nabídku poznávacích a pobytových zájezdů u nejnavštěvovanějších zemí. Mezi zajímavé nabídky patří Dotované pobyty pro seniory 55+ nebo letní dovolená 2013 – děti zdarma, kterou nabízí řady cestovních kanceláří. Poznávací a pobytové zájezdy za velmi dobrou cenu si vyberete v nabídce Německé cestovní kanceláře.

 

 

 

 

 

Agentura Chatatour

<<< back
© 2004-2021   ABC - ACOMMODATION - TRAVEL, all rights reserved |  on-line: 187     rss: new action   link exchange