ABC ubytováníABC ubytování cestování

The Mšené welcome you

Pokud si chcete skutečně odpočinout, zapomenout na starosti všedních dní a jen se nechat unášet během příjemných relaxačních procedur pak je výlet do lázní to pravé.

Wellness střední Čechy je tu pro Vás!

Malé rodinné Lázně Mšené se nacházejí uprostřed rozlehlého parku s rybníkem a v sedmi zrekonstruovaných pavilonech naleznete kompletní služby pro Vaše zdraví. Vyzkoušet si zde můžete nepřeberné množství masáží, zábalů, peelingů či koupelí a s profesionály, kteří se každému z Vás budou věnovat s pochopením pro individuální péči a potřeby Vám pomůžeme trošku „dobít baterky“.

Lázně jsou zaměřeny na léčbu pohybového aparátu. V dnešní době však ale již neplatí, že lázně navštěvují jen klienti zdravotních pojišťoven, ale pro své zdraví již chce něco udělat každý z nás (lázně střední Čechy a okolí). Lázně Mšené proto nabízejí týdenní a víkendové pobyty ze kterých si jistě vybere každý (wellness centrum střední Čechy a okolí). S podzimem na Vás čekají pobyty Zimní radovánky, Ledová čokoláda (lázeňské procedury střední Čechy a okolí) nebo Konec doby ledové. V prosinci pak adventní týdenní a víkendové pobyty, (adventní pobyty v lázních střední Čechy a okolí), které Vás a vaši mysl připraví na předvánoční hektické tempo (relaxace a uvolnění střední Čechy a okolí). Pokud chcete zažít ty pravé profesionální masáže jste v Lázních Mšené na správném místě. Kompletní nabídku lázeňských pobytů naleznete na internetových stránkách lázní www.msene.cz

   

Zpomalte na čerstvém vzduchu

Na 25 hektarech krásného lázeňského lesoparku si jistě naleznete nějaké místečko, které Vám bude blízké. Při procházce podzimním parkem se budete cítit jako ve skutečné oáze klidu a pohody. Rybáři mohou využít posezení i lov v lázeňském rybníku, maminky s dětmi pak potěší dětský koutek v lázeňské Dvoraně (dovolená s dětmi střední Čechy a okolí).

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Každý si přijde na své

Lázně Mšené myslí na každého z nás. Pokud nemáte čas ani na celý víkend a přitom byste rádi lázně navštívili i vy máte samozřejmě možnost. Ideálně sestavené balíčky lázeňských procedur můžete absolvovat i během jediného dne. A po příjemném odpočinku při masáži či po koupeli pak nezapomeňte zavítat do lázeňské restaurace, která nabízí příjemné posezení, tradiční českou, ale i zahraniční kuchyni, teplé lázeňské oplatky nebo skvělé míchané nápoje.

Pokud Vás  nabídka lázní zaujala a chtěli byste se o nich dozvědět více, navštivte www.msene.cz.

              wellness střední Čechy

              léčení pohybového aparátu

              aktivní dovolená střední Čechy

              profesionální masáže střední Čechy a okolí

              relaxace a uvolnění střední Čechy a okolí

              víkendové pobyty

              adventní pobyty v lázních

              lázeňská restaurace

 

<<< back
© 2004-2020   ABC - ACOMMODATION - TRAVEL, all rights reserved |  on-line: 93     rss: new action   link exchange