ABC ubytováníABC ubytování cestování
  • Náš pracovní tým má více jak patnáctileté zkušenosti z provozování cestovní agentury CHATA TOUR (původně pro zahraniční klientelu). Projekt www.abc-hotel.cz vznikl na základě sílícího požadavku nabídnout stejně kvalitní služby i pro tuzemské hosty.  Ti postrádali na českých internetových vyhledávačích stránky, kde by byly prezentovány pouze osobně prověřené a kvalitní objekty rodinného charakteru, ze kterých by si snadno a rychle vybrali nejvhodnější objekt pro svoji rekreaci. 0d 1.1.2005 jsme vyhověli tomuto požadavku a zahájili provoz informačního a prezentačního serveru  www.abc-hotel.cz, který je zaměřen na cestovní ruch.
  • Server svým charakterem umožňuje prezentovat v internetovém katalogu ubytovací objekty, cestovní kanceláře, cestovní agentury a veškeré služby, které jsou „kořením“ cestovního ruchu. Pečlivě si vybíráme vždy jen ty nejatraktivnější subjekty v konkrétní oblasti se záměrem zajistit návštěvníkům webu požadovanou kvalitu služeb. Naším cílem není množství prezentovaných subjektů, ale především jejich kvalita zakládající možnost dlouhodobé spolupráce. Vzhledem k exkluzivnímu charakteru prezentace na našem serveru  www.abc-hotel.cz navštěvujeme veškeré objekty osobně.
  • O prezentaci  se mohou ucházet majitelé nebo provozovatelé ubytovacích zařízení, provozovatelé cestovních kanceláří, cestovních agentur a provozovatelé služeb v cestovním ruchu. Na serveru prezentujeme penziony, hotely, apartmány, motoresty, kempy, ubytovny, letní tábory, chaty, chalupy, a ostatní ubytovací zařízení. Prezentace na našich webových stránkách Vám přivede nové zákazníky, kteří se k Vám budou rádi vracet! 
  • Pokud máte jako majitel či provozovatel ubytovacího zařízení, služby nebo cestovní kanceláře či agentury zájem o prezentaci na našem serveru a o navázání spolupráce, vyplňte si, prosím, formulář v odkaze „vložit do katalogu“ - www.abc-hotel.cz/cz/vlozit-objekt.php - budeme Vás co nejdříve kontaktovat a domluvíme se na osobní schůzce a dalším postupu. 
  • V detailu popisu každého z objektů najdete podrobné informace, fotogalerii, orientační ceny, přímé kontakty na majitele či provozovatele, vlastní webové stránky objektu – v případě Vašeho zájmu se můžete obrátit přímo na ně. Pokud dáte přednost našemu doporučení, zašlete si poptávku info@abc-hotel.cz , rádi Vám s výběrem pomůžeme. Za zprostředkování pobytu u nás neplatíte žádný poplatek. 
  • Naší snahou je trvale zdokonalovat úroveň prezentace rekreačních subjektů. Od 1. června 2008 byla připravena nová verze webových stránek, která zajistí vyšší komfort jak pro provozovatele tak i pro návštěvníky.  
  • Pokud budete mít jakékoli dotazy, připomínky či nejasnosti, neváhejte se na nás obrátit na emailové adrese info@abc-hotel.cz, rádi Vám vše zodpovíme.

 

© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 256     rss: novinky akce   výměna odkazů