ABC ubytováníABC ubytování cestování

Na chvíli vypněte a užijte si pár dní v klidu.

Trávíte v práci mnoho času a chtěli byste na chvíli vypnout a odpočinout si? Hotel Racek v Černé v Pošumaví je k tomu přímo stvořený. Díky širokému množství nabízených služeb uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Přijeďte si užít svoji dovolenou na Lipno!

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchových koutem, vysoušečem vlasům, minibarem a samozřejmostí je připojení na internet Wi-Fi.

Pokud se rozhodnete trávit čas aktivně, můžete využít multifunkční sportovní hřiště, cyklotrasy na Lipně či pěší turistiku. Pro Váš relax je zde sauna a vířivé koupele. V hotelu můžete využít i masáže. Na výběr máte z několika možností: sportovní masáž, rekondiční masáž, aroma masáže.

Možnost koupání s písčitou nebo travnatou pláží je cca 30 metrů od hotelu.

Na léto jsou pro Vás připraveny zvýhodněné týdenní pobyty s polopenzí.

Příjemně strávený den nejde zakončit jinak, než výbornou večeří. Hotel Racek nově otevřel restauraci o celkové kapacitě 150 míst uvnitř a 60 míst na venkovní terase s nádherným výhledem na Lipenské jezero a přilehlé kopce Šumavy. Nabízí tradiční českou kuchyni.

V restauraci je k dispozici dětský koutek, což jistě potěší malé návštěvníky.

Hotel Racek:

- ubytování v Černé v Pošumaví

- dovolená s dětmi

- dovolená na Lipně

- rybaření na Lipně

- ubytování u Lipenského jezera

Na Vaši návštěvu se těší Hotel Racek

<<< zpět
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 216     rss: novinky akce   výměna odkazů